Wciąż niewyspana

To już stan hroniczny!!!!!!!!
Iza ma 10 miesięcy a ja wciąż sięnie wysypiam. Iza budzi się przynajmniej 2-3 razy w nocy. Tylko czasami mam szczęście że wystarczy podaćsmoczka albo dać herbatki:( Najczęściej kończy sięna ponownym usypianiu no i do rana z nami w lóżku.

Niewyspana i zdruzgotana. :(( Rano do pracy półprzytomna, póxniej zabawy do wieczora z Izą. Zasypianie no i pobudka o 10-11 w nocy :(( I tak co dnia.
Dodatkowo w środku nocy wrzeszczy przez sen, chce jeśc albo pić. Mąż jakby w ogóle nic nie słyszał.
Chciałam zatkaćuszy i poczekaćążon sięruszy, al szkoda mi mojej Izuni. To by chyba trwało z pół godziy zanim by do niego dotarło że Iza płacze!

Czy to się kiedyś skończy???!!!!!!!!!!!

Pocieszcie mnie jakoś bo jescze troszkę i padnę na mordkę 😉

Sory, że się rozpisałam. Przy poważniejszych problemach (jak u komanczery, bruni czy iinych) to tylko drobiazg, ale mnie dobija.

Ani_ani i Izunia-Kropunia ( 10 m-cy)

10 odpowiedzi na pytanie: Wciąż niewyspana

 1. Re: Wciąż niewyspana

  U nas podobnie…..Karol ma 12 miesięcy i też budzi się w nocy…….z płaczem……ja zwalam to na karb ząbków, bo od 3 miesięcy urosło ich 10, przynajmniej tyle się doliczyłam….rano wstaję o 6, żeby się wygrzebać na 8 do pracy……….jestem wiecznie niewyspana…….ostatnio budzik nam się zepsuł….i zamiast niego używam minutnika w kuchence……dzięki temu widzę, jak mało śpię…bo zamiast nastawić budzik na szóstą, na minutniku ustawiam 7 godzin….właśnie tyle śpię…jak dla mnie mało, zwłaszcza, że Mały budzi się w nocy……

  Julka i Karolek (rok i pięć dni)

  • Re: Wciąż niewyspana

   Jejku,nie wiem jak ci pomóc bo moja Oli przesypia bez pobudki całe noce odkąd skończyła 3 miesiące. Może inne mamy coś doradzą… Ale naprawdę współczuje i myśle że jak Izunia jeszcze troszke podrośnie będzie spała wzorowo-tego Ci życzę.
   pozdrawiamy;
   Dagmara i Oliwia ( 7 m )

   • Re: Wciąż niewyspana

    ja Cię nie pocieszę – Nati ma 16 miesięcy, a ja wciąż się nie wysypiam :-((( Ostatnio z upodobaniem budzi się o 3 – 4 w nocy i hasa do rana

    Kaśka z Natusią (15 miesięcy 🙂

    • Re: Wciąż niewyspana

     Jak widzę problem ten dotyczy nie tylko mnie. Może tak już musi być?! No nic – pozostaje przetrzymać i nie dać się zwariować 🙂

     PS. Dzisiaj w nocy Iza spała prawie bez pobudek.

     Ani_ani i Izunia-Kropunia ( 10 m-cy)

     • joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

      Re: Wciąż niewyspana

      u mnie jest gorzej bo przez to moje zmęczenie nie mam cierpliwości i krzycze na moje dziwecko jak marudzi albo coś przeskrobie,buu

      Asia mama Patryczka 31.05.2002

      • Re: Wciąż niewyspana

       Mój Daniel (8 miesięcy) też budzi się w nocy 2-3 razy. Nie biorę go na ręce tylko od razu podaję butlę z mleczkiem, potem na boczek i maluszek śpi dalej. Teraz i tak jest cudownie, bo jak przypomnę sobie co było gdy karmiłam piersią: budził się co 2-3 godziny – jeszcze nie zdążyłam dobrze zasnąć a Daniel znów domagał się cyca. Tak było do 5 miesiąca!!! Odkąd karmię butelką czuję wyraźną ulgę… Podobno mleko modyfikowane jest bardziej syte. Spróbuj dziecko porządnie nakarmić przed snem, bo ja zauważyłam, że mój skarbek budzi się poprostu z głodu. No i wytrwałości!!! – W pełni Cię rozumiem, bo i ja często “padam z nóg”
       Pozdrawiam!
       Asia i Danielek (02.12.2002)

       • hi,hi.. fajnie wyszło !!!

        dziwecko
        pozdrawiamy;
        Dagmara i Oliwia ( 7 m )

        • Re: Wciąż niewyspana

         oj u nas podobnie

         Ignaśko zawsze kiepsko spał ( 3 – 4 -5 rano)

         a dziś zzrobił mamie super-prezent – obudził się o 7!!!!!
         to ewenement na skalę światową ( w Ignaśkowym świecie 🙂 )

         Inaśkowa mama(9m)

         • Re: Wciąż niewyspana

          Już dłuższy czas karmię butelką. Ale opiero ostatnio dajędodatkowąporcjęmleka ok 10-11 w nocy, żeby sięnie budziła za często. Wiesz… dziś w nocy poskutkowało. Iza przebudziła się tylko troszkę ok. 4:40 i zasnęła dalej.

          Oby tak było dalej, to przynajmniej będę przytomna hi, hi, hi 🙂

          Ani_ani i Izunia-Kropunia ( 10 m-cy)

          • Re: Wciąż niewyspana

           niestety…u nas podobnie…tylko Pawelek nie placze, po prostu budzi sie, wierci, czasem mam wrazenie, ze jest wyspany (oczy szeroko otwarte)- wtedy biore go na ręce i probuje ululac ponownie, nie biore go do lozka…choc czasem mam ochote (podobno pomaga), u nas problem lezy w samodzielnym zasypianiu… Pawelek tego nie potrafi i choc czasem jes spiacy, trze oczy- to sam nie zasnie…..
           Ja slysze w nocy kazy jego ruch- to mnie wybudza…..wstaje do niego 2-6 razy….wiem co czujesz…

           Znasz odpowiedź na pytanie: Wciąż niewyspana

           Dodaj komentarz

           Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
           Logo