Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka – Warszawa

Witam,

od stycznia 2014 roku Niepubliczna Poradnia Psychologiczno â?? Pedagogiczna ZIELONY BALONIK rusza z BEZPŁATNYMI zajęciami w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.
Proponujemy bogatą ofertę zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych terapeutów: zajęcia z psychologiem, logopedą, pedagogiem, fizjoterapeutą, terapeutą SI, terapeutą ręki, zajęcia grupowe – trening umiejętności społecznych, zajęcia z elementami ruchu rozwijającego W. Sherborne. Aktualnie prowadzimy zapisy na zajęcia. Zajęcia będą się odbywały w weekendy, w Szkole Podstawowej nr 73 znajdującej się w Warszawie przy ul. Białostockiej 10/18 w sąsiedztwie dworca kolejowego Warszawa – Wileńska (bardzo dobry dojazd z Ząbek, Zielonki, Kobyłki i Wołomina).
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailem pod adres [email][email protected][/email] lub kontakt telefoniczny 662 633 861. Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU – NAJSZYBCIEJ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

2 odpowiedzi na pytanie: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka – Warszawa

zielony-balonik Dodane ponad rok temu,

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 30.11.2013 roku w godzinach 11-15 w szkole Podstawowej nr 73 przy ul. Białostockiej 10/18 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY. Wszystkich rodziców, którzy są zainteresowani przystąpieniem ich dzieci do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka organizowanego przez naszą Poradnię serdecznie zapraszamy.

zielony-balonik Dodane ponad rok temu,

Witam,

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna ZIELONY BALONIK zaprasza na BEZPŁATNE zajęcia w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Proponujemy bogatą ofertę zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych terapeutów:
– zajęcia z psychologiem,
– logopedą,
– pedagogiem,
– fizjoterapeutą,
– terapeutą SI,
– terapeutą ręki,
– zajęcia grupowe – trening umiejętności społecznych,
– zajęcia z elementami ruchu rozwijającego W. Sherborne.

Aby dziecko mogło być objęte zajęciami wczesnego wspomagania rozwoju, musi posiadać opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydaną przez zespół orzekający z publicznej lub niepublicznej poradni psychologiczno – pedagogicznej

Zajęcia odbywają się w weekendy, w Szkole Podstawowej nr 73 znajdującej się w Warszawie przy ul. Białostockiej 10/18 w sąsiedztwie dworca kolejowego Warszawa – Wileńska (bardzo dobry dojazd z Ząbek, Zielonki, Kobyłki i Wołomina).

Posiadamy jeszcze miejsca na zajęcia odbywające się w 2014 roku.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailem pod adres [email][email protected][/email] lub kontakt telefoniczny 662 633 861.

Zapraszamy serdecznie

Znasz odpowiedź na pytanie: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka – Warszawa

Dodaj komentarz

Polecam
nowa pralka
witam sie :) moze ktos poleci mi dobra pralke otwierana od frontu, z duzym wsadem? mam 20 letnia ktora sie psuje non stop. moje marudzenie przez pare miesiecy poskutkowalo na M
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Aplikacja dla Rodziców
Drodzy Rodzice, piszę w imieniu zespołu studentów Politechniki Warszawskiej, który przygotowuje aplikację na urządzenia mobilne (Android, iOS, Windows Phone) skierowaną do Was, Rodziców. Nasz projekt ma na celu zbieranie i udostępnanie informacji
Czytaj dalej