wiarygodność

dziś jest 17 dzień po ovu i nie wiem, czy kupić inny test niż Quick Vue (jeśli tak, to jaki jest najlepszy???) czy też pójść do laboratorium i tam sprawdzić mocz. Co będzie bardziej wiarygodne? Tak na marginesie – chyba wolę dać się zaskoczyć małpie w wc niż masochistycznie wyczekiwać na wynik testu.

1 odpowiedzi na pytanie: wiarygodność

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: wiarygodność

Ja bym kupiła Quick Viue i jeszcze jakiś inny, ale niestety nie podam Ci nazwy i jutro zrobiła oba z samego ranka. Ja tak zrobiłam u siebie – w jeden dzień jeden w drugi drug, no i jeszcze 3 dla pewności 🙂 , bo też nie mogłam w to uwierzyć, choć kreska była i to bardzo wyraźna.
Ale wydaje mi sie, ze omamów to ty nie masz, bo ja chyba z 4 razy we wcześniejszych miesiacach robiłam testy, oczywiście były negatywne, i nie można sie było dopatrzyć nawet cienia kreseczki – wiec jeśli ją widzisz to na pewno jest – czego z całego serca Ci życzę.

Asia
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: wiarygodność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
DZIWNE PLAMY NA JĘZYCZKU
OSTATNI ZAUWAŻYŁAM U MIŁOSZKA NA JĘZYCZKU DZIWNE PLAMY TAKIE JAKBY WGŁĘBIENIA I NIE MAM POJĘCIA CO TO JEST? MOŻE SPOTKAŁYŚCIE SIĘ Z CZYMŚ TAKIM? KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02 [img]http://foto.onet.pl/upload/10/27/_106930_s.jpg[/img]
Czytaj dalej
Karmienie
od kiedy Danonki????
No własnie od kiedy Danonki lub oinne przetwory mleczne? Asia ma 6,5 miesiaca, dziś dałam jej z mamą danonka i bardzo jej smakowała, zastanawiam sie od kiedy mozna je naprawde
Czytaj dalej