wiek a podpisanie umowy

Witam, mam mały problem a raczej mój brat ale może zaczne od początku. Mój brat ma 17 lat mieszka w Anglii, ma tam stałą pracę i zarabia naprawdę nieżle. Ponieważ ma “troszkę” gotówki odłożonej to chciałby kupić w warszawie mieszkanie. Tylko czy developer podpisze z nim normalnie umowe jak jest nieletni?? On by przyjechał we wakacje i kupił mieszkanko (3 miesiące przed jego 18-stką)… Wiecie może coś na ten temat?

3 odpowiedzi na pytanie: wiek a podpisanie umowy

morena Dodane ponad rok temu,

nie podpisze,nie ma pełnej zdolności do czynności prawnych.

magda Dodane ponad rok temu,

Czyli albo rodzice by podpisali za niego, albo my…. A póżniej przepisać na niego umowe….

morena Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez magdaimateusz:Czyli albo rodzice by podpisali za niego, albo my…. A póżniej przepisać na niego umowe….
no tylko rodzice – są jego przedstawicielami ustawowymi-i nie za niego, tylko na jego rzecz, w jego imieniu – i nic potem nie trzeba przepisywać, to on będzie właścicielem.

Znasz odpowiedź na pytanie: wiek a podpisanie umowy

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
dot. rozliczenia podatkowego
Witam, mam takie pytanie czy jak się pierwszy raz po ślubie rozliczamy z mężem to musze dołączyć NIP-3 z aktualizacją nazwiska?? Mąż sie tymi sprawami zajmuję ale tego też nie jest
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
zaparcia po marchewce
mój synek od 3 dni je marchewke, dzis zjadł juz cały mały słoiczek, ale ma ogromne zaparcia, kupka bardzo twarda, co mam robić? podawac dalej czy moze odczekac i potem
Czytaj dalej