wiotkość chrząstek krtani

czy ktoś coś wie na temat tej choroby? Proszę o kontakt

Cam

6 odpowiedzi na pytanie: wiotkość chrząstek krtani

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

Nie wiem czy coś nie pomyliłam, ale zadaje się pediatra mówil, że co któreś dziecko ma wiotkość po urodzeniu…..i że to zazwyczaj mija do roku czasu….moj też tak harczał…. Ale Mu minęło……..

Niewyspana Julka, mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

Kiedy bylam w polsce spotkalam sie z corka sasiadki moich rodzicow. Jej mala to ma. Tak samo jak powiedziala Pluto, jej powiedziala lekarka. Jednak raz sie jej dusila, i wtedy lekarka jej poradzila, by miala otwarte okno lub drzwi, nawet w nocy. Pomaga. Nie martw sie, wyrosnie z tego. Tylko, ze teraz trzeba byc bardziej niz kiedykolwiek uwazniejszym. Ucaluj swoja dzidzie i nie martw sie, wszystko bedzie dobrze!!!!!!

– Anetka i ząbkujący Adaś

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

moja ma wiotkosc kratani
choroba znika a raczej powinna zniknacdo roku..musisz uwazac bo maluch czesciej lapie infekcje ukladu oddechowego…. Niczym innym to nie grozi… No charczeniem..Ewa charczy jak lokomotywa…

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

Wyrosna z tego, nie martwcie sie

– Anetka i ząbkujący Adaś

irena Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

Ja to mialam jak bylam malutka. Podobno charczalam okropnie,lapalam co miesiac zapalenie krtani.Wyroslam do 2 roku zycia.Glowa do gory i nie martw sie to przejdzie.

Irena i prawie miesieczny Szymonek

marcia Dodane ponad rok temu,

Re: wiotkość chrząstek krtani

Moje dziecko ma 8 miesięcy i od urodzenia wiotkość krtani. Teraz już jest lepiej, ale miała duże kłopoty z koordynacją jedzenia i oddychania. Powiedziano mi że to minie po roku.
Tylko teraz okazało się że wiotkość krtani może mieć wpływ na mówienie u dziecka, bo są słabe mięśnie. Moje dziecko porusza ustami, ale nie może wymówić spółgłosek i neurolog skierował nas do logopedy.
Czy ktoś też słyszał coś na ten temat?

Znasz odpowiedź na pytanie: wiotkość chrząstek krtani

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Kupka...
Moja córcia ma trochę śluzu w kupkach i zastanawiam się, czy to normalne, czy udać się do lekarza? Proszę Was, jak zwykle hi hi hi, o radę. Z góry dziękuję... Joanna
Czytaj dalej
Karmienie
Tak mało zjada........
Czy wasze pociechy(mam na myśli te mniej więcej w wieku Paulinki) zjadają słoiczek deserku np. jabuszka za jednym razem? Paulinie sie to jeszcze nie zdazyło. Jeśli zje pół słoiczka to jest
Czytaj dalej