Witam po przerwie

W piątek wróciłam z Białegostoku. Prawie cały pobyt był dla mnie udanym urlopem wypoczynkowym. Mieszkałam u rodziny mojego męża, której dotąd praktycznie nie znałam. Okazali się cudownymi ludżmi, którzy stworzyli mi cudowną atmosferę podczas pobytu. Nieobecność męża wpłynęła (co mnie troszkę zdziwiło) bardzo pozytywnie na moje samopoczucie. Zupełnie do mnie nie docierało jaki jest główny cel mojego pobytu. Gdzieś pomiędzy grzybami, gotowaniem, zabawami z kuzynem i psiakami biegałam na USG i zastrzyki. Dziś skończyło mi się zwolnienie i to mnie martwi bo nie mam ochoty chodzić do pracy. W środę robię test. Agnieszka.
Ps. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i niepokoili się o mnie podczas mojego milczenia. Chciałam zapomnieć o moim problemie i musiałam się odciąć od wszystkiego co mi o nim przypominało.

6 odpowiedzi na pytanie: Witam po przerwie

marnna Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

Aga! Napisałam do Ciebie w wątku do Olah. Cieszę się, że już jesteś. Trochę Ci zazdroszczę, że masz to już za sobą. Napisz, który lekarz Cię prowadził, czy miałaś tylko in vitro, czy też mikromanipulację (ICSI). Jak przebiegała stymulacja już tam na miejscu? Jeszcze raz pozdrawiam Ania

agar Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

Prowadził mnie doc. Grochowski. Jest bardzo sympatyczny, tylko strasznie rzeczowy. Każdą informację kończy pytaniem: “czy to jest jasne?” Miałam ICSI, już przy pierwszej wizycie wiedziałam o tym. Do punkcji w szpitalu byłam trzy razy, w 9 d.c. 11 d.c. i 12 d.c. dostawałam na bieżąco recepty na METRODIN a 12 d.c. GONAL. W 14 d.c. miałam punkcję. Strasznie długo trwało przyjęcie nas na oddział. Wśród mojej piątki szpitalnych koleżanek było piąte in-vitro, czwarte, trzecie i dwa pierwsze (w tym ja). Nie nastrajało mnie to pozytywnie, zwłaszcza, że byłam prawie najstarsza. Jedna miała 23 lata!!! Co ja robiłam tyle lat?????? Życzę Ci powodzenia, wiem, że rozpoczęłaś już stymulację, który dzień cyklu? Pozdrawiam, Agnieszka

marnna Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

Dzięki za pocztę, trochę to potrwa zanim uda mi się ją zciągnąć (coś się dzieje z portalem?). Ale odpiszę tu. Mam dziś 4 d.c. i stymulacji jednocześnie. Zaczynałam od Decapeptylu, a od wczoraj biorę Gonal F i Menogon. Trochę tego jest, ale to ze względu na moją nadwagę, której nie udało mi się do końca pozbyć (i tak schudłam 28 !!! kilo). Widzę, że Twoja stymulacja była owocna. Mam nadzieję, że u mnie też będą dobre wyniki. Już czuję, że jajnikimi szaleją.
Dzięki za informacje, zwłaszcza te o skarpetkach To ważne, bo mi bardzo marzną stopy, a potem kicham i prycham….
Pozdrawiam Cię mocno. Trzymam za Ciebie kciuki. Szkoda, że kiedy będziesz robiła test ja będę w Białymstoku i będę odcięta od świata i internetu.

mala Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

agus trzymam kciuki za tescik jestes dzielna konieta uszka do gory no to kiedy napiszesz o wynikach??? oczywiscie przyjmuje tylko jedna opcje tak wielkich i grubych dwoch kresek ktore az beda wychodzic po za ramki wielkie caluski mala

agar Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

Dzięki bardzo za słowa otuchy. W środę rano teścik na pewno pozytywny!!!!!!!!! Pozdrawiam, Aga.

agar Dodane ponad rok temu,

Re: Witam po przerwie

O tych skarpetkach wiem od koleżanki z sali po czterech in-vitro. Sama bym na to nie wpadła. Pozdrawiam, Aga. Odpisałam Ci już gdzieś indziej, ale jeszcze raz POWODZENIA NA WYJEŹDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Witam po przerwie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
Jajeczkowanie.
Jestem przekonana, ze wczoraj popoludniu jajeczkowalam (a zbieralo sie na to przez kilka dni) i choc lekarka powiedziala, ze lepiej zaczekac do "po okresie" nie moglam sobie odmowic przyjemnosci sprobowania.
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Cześć dziewczyny!
Najpierw trochę o mnie... Mam 29 lat, mój mąż –30. Staramy się o pierwsze dziecko od 5 lat. Przeszliśmy przez 8 cykli z inseminacjami – 1 naturalny, 3 z clomifenem, 1
Czytaj dalej