Witam wszystkie mamy

Jestem mamą forumowiczką podobnie jak WY, jednak ja więcej czytam, niż piszę, choć ostatnio w ogóle nie zaglądałam tutaj, złożyło się na to wiele zajęć pochłaniających mnie całkowicie.
Co u mnie i Hani? Otóż Hania miała usunięty trzeciak w czerwcu, a od września poszła do przedszkola i pewnie jak wiele dzieciaczków na tym forum przejdziemy szkołę życia w tym roku przedszkolnym.
Bardzo dziękujemy za porady i dobre słowa, bo w trudnych chwilach choroby jest to niezwykle potrzebne. Zwłaszcza jak coś zdarza się pierwszy raz i brak praktyki.
Pozdrawiamy – Ula i Hania (14.01.03)

2 odpowiedzi na pytanie: Witam wszystkie mamy

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Witam wszystkie mamy

Witaj 🙂 jak miewa sie Hania po usunieciu trzeciaka? Infekcje juz sie jej nie czepiaja? Pytam, bo ja tez caly czas rozwazam usuniecie, tylko nie wiem, czy to mi cos da….

Małgosia 3l & Martinka 1i3m!

olasz Dodane ponad rok temu,

Re: Witam wszystkie mamy

cześć 🙂 a ja Cię kojarzę z czasów okołociążowych, kiedy to i mnie było więcej na forum 🙂
pozdrawiam 🙂

Ola i Dominika ur. 8.12.2002 r.

Znasz odpowiedź na pytanie: Witam wszystkie mamy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
strój wizytowy
pooomoooocyyyy! Co to jest strój wizytowy na wieczorną imprezę? Jadę na spotkanie biznesowe i ma być wieczorem impreza, gdzie obowiązują stroje wizytowe. Czy wypada założyć sukienkę biurową czy raczej suknię
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
Przedstawiam Wam Wojtusia!
Oto Wojtuś urodzony 28 wrzesnia 2006 młodszy braciszek Jagody: [img]http://foto.m.onet.pl/_m/ea08486c7dede175b97eeed363a5b3f1,10,19,0.jpg[/img] Basia, Jagoda 28.06.2003 i Wojtuś 28.09.2006
Czytaj dalej