Witam wszystkie przyszłe mamy

Jestem mamą 4-ro letniego Maxa i spodziewam się drugiego syna w maju! Jestem z Warszawy i będe rodzić na Solcu. Jestem ciekawa gdzie Wy wybrałyście sobie szpital. Pierwsze dziecko urodziłam na Żelaznej i miałam umówioną położną ale nie wspominam tego najlepiej. Może trafiłam na jej “zły dzień”. Szpital tez nie wypadł naj lepiej, jak na takie ceny, jakie oni mają, a reklamę ma nie złą. Dlatego teraz postanowiłam, żadnych umówionych położnych i dodatkowych opłat itp.
Pozdrawiam wszystkich

2 odpowiedzi na pytanie: Witam wszystkie przyszłe mamy

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Witam wszystkie przyszłe mamy

ja wybrąłam żelazną

madzia i

magdzik22 Dodane ponad rok temu,

Re: Witam wszystkie przyszłe mamy

Cześć, a ja mam 1,5 roczną Matuśke i Fasolkę nieznanej jeszcze płci. Mieszkam 50km od W-wy, ale urodzić przyjadę chyba do stolicy – do szpitala im. Orłowskiego bądź do Międzylesia. W kwietniu obejrzę, to się zdecyduję….

M&Marta i Wrześniątko

Znasz odpowiedź na pytanie: Witam wszystkie przyszłe mamy

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Jak to jest z tą prolaktyną?
Tak jak radziłyście zrobiłam kilka badań. Toxo, p-ciala antyfosfolipidowe, testy tarczycowe, badanie nasienia + posiew, chlamydie i wszystko jest ok. Tylko ta nieszczesna prolaktyna po obciazeniu za wysoka. ginka przepisala
Czytaj dalej
Polecam
Dla małych rysowniczków
Polecam fajną matę Aquadoodle do rysowania wodą, niedawno kupiłam taką na allegro, super zabawa, szczególnie jak dziecko lubi malować.(sama się wciągnęłam) Podaje linka jak to wygląda: https://images.google.pl/images?q=Aquadoodle+&hl=pl&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w Pozdrawiam [img]https://misianek.serwus.pl/f/p.jpg[/img] Agata, Marcelek(21.06.03) Amelka(6.08.05)
Czytaj dalej