WITANMINY WZBOGACONE O ZELAZO DLA NIEMOWLAKA

PEDIATRA KAZAŁA MI KUPIĆ WITAMINY WZBOGACONE O ŻELAZO, MÓWIŁA ZE MAM SIE ROZEJRZEC I KUPIĆ, MOŻE KTOŚ WIE DLA 3 MIESIECZNEGO DZIECKA, CZY JEST TAKI PREPARAT, JA UZYWAŁAM VIBOMIL ALE NIE MA ZELAZA CEBION MULTI TEZ NIE, WIE KTOŚ MOŻE???

4 odpowiedzi na pytanie: WITANMINY WZBOGACONE O ZELAZO DLA NIEMOWLAKA

kalcz Dodane ponad rok temu,

Ja szukałam dla starszego dziecka i jedyne co wynalazłam to Multi Vitamol i Centrum junior, ale to dla starszych…oprócz tego PUSTKA !

… Ale jak Jasiek był mały pamiętam chwilowo braliśmy Ferrum lek w syropie, ale to to chyba na receptę.

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gabka:PEDIATRA KAZAŁA MI KUPIĆ WITAMINY WZBOGACONE O ŻELAZO, MÓWIŁA ZE MAM SIE ROZEJRZEC I KUPIĆ, MOŻE KTOŚ WIE DLA 3 MIESIECZNEGO DZIECKA, C

Można wiedzieć po co?

hakami Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gabka:PEDIATRA KAZAŁA MI KUPIĆ WITAMINY WZBOGACONE O ŻELAZO, MÓWIŁA ZE MAM SIE ROZEJRZEC I KUPIĆ, MOŻE KTOŚ WIE DLA 3 MIESIECZNEGO DZIECKA, CZY JEST TAKI PREPARAT, JA UZYWAŁAM VIBOMIL ALE NIE MA ZELAZA CEBION MULTI TEZ NIE, WIE KTOŚ MOŻE???

Przepisuje coś dziecku i nawet nie zna nazwy preparatu

Dodane ponad rok temu,

Zestawu witamin z żelazem nie znam ale moja Emilka mnw. około czwartego miesiąca też przyjmowała żelazo. Moja pediatra twierdziła, że wtedy konczy się zapas żelaza porodowego, zrobiliśmy kontrolną morfologie i rzeczywiście okazało się że hemoglobina spadła. Zapisała jej kropelki – to było stricte samo żelazo bez innych witamin ale nie pamiętam jak się nazywało. Acha i razem z żelazem mała miała brać witamnię C bo pomaga przy wchłanianiu żelaza.

Znasz odpowiedź na pytanie: WITANMINY WZBOGACONE O ZELAZO DLA NIEMOWLAKA

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
"atopowe" policzki
od miesiaca mlody ma "atopowe" policzki. i tyle. kupy git, wysypek lub czegokolwiek niepokojacego na innych partiach skory niet. zaczelo sie po tym jak wypil sok brzoskwiniowy/ zjadl biszkopta (wiem, wiem
Czytaj dalej
Polecam
okna drewniane / plastiki - antywlamaniowe czy nie?
co polecacie z wlasnego (badz cudzego ;) ) doswiadczenia? dodam, ze drewniane sa o 1/3 drozsze od plastikowych a antywlamaniowe to kolejny dodatek - czy nie lepiej zainwestowac w dobry alarm? doradzicie cos?
Czytaj dalej