wizyta u ortopedy

Cześć Dziewczyny, jesteśmy umówieni jutro do ortopedy. Prywatna wizyta dlatego chce o jak najwięcej zapytać. Mój mały prawą kostkę stawia do środka i idziemy skonsultować. Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę i o co zapytać? pomęczę go trochę o dobór butków no i co jeszcze, jak myślicie? co powinien jeszcze sprawdzić, co mogę skonsultować? pozdrawiam i dzięki za ewentualne sugestie.

2 odpowiedzi na pytanie: wizyta u ortopedy

Dodane ponad rok temu,

Jak idziesz prywatnie to lekarz sam ci wszystko powie. Ja też byłam prywatnie i w sumie zanim zapytałam- miałam odpowiedzi na wszystkie pytania.
Z butami na pewno warto pytać, bo są różne szkoły…do kostek, poniżej kostek, twarda podeszwa, miękka, boso wszędzie, czy tylko po dywanie.

My jeszcze chodzimy do poradni rehabilitacyjnej- kontrolnie i tam nam mówią wiecej, bo oni patrzą przyszłościowo a ortopeda określa stan dziecka na teraz.
Np nasz ortopeda nie widział, ze mała jak siedzi to pośladek jej idzie w jedna stronę. Wg niego dziś siedzi prosto, ale w poradni powiedzieli, ze to doprowadzi do skrzywienia i mamy pilnować,żeby siedziała prosto. Na pewno warto iść jeszcze na 18 miesiecy do kontroli- nam tak zalecił lekarz.

mufa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez KreseczkaII:Na pewno warto iść jeszcze na 18 miesiecy do kontroli- nam tak zalecił lekarz.

Też mamy takie zalecenie 🙂

U nas sprawdzał napięcie mięśniowe w stópkach, to jak chodzi. Pytał od kiedy chodzi i w czym. Także wydaje mi się, że jak dobry lekarz to sam będzie mówił i o wszystko pytał.

Znasz odpowiedź na pytanie: wizyta u ortopedy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Co siedzi w naszych głowach?
Zainspirowana porwaniowym wątkiem: Zastanawiam się, skąd się bierze taka silna potrzeba interesowania się czyimś życiem, podglądanie, komentowanie każdego ruchu I co ciekawsze im bardziej podła sytuacja, tym większe tłumy obserwatorów
Czytaj dalej
Polecam
Jakie gary?
Muszę zakupić (pierwszy raz w życiu :Wstyd:) garnki jakieś... Co polecicie? Co sądzicie o Ingenio Tefala?
Czytaj dalej