Forum: Karmienie

wkładki laktacyjne

Dobra rada dla wsztystkich mam używających wkładek laktacyjnych.
Najlepsze i nieporównywalne są „ultra cienkie wkładki laktacyjne” firmy GERBER. Wkładki te są nie tylko koniecznością, ale przyjemnością tzn. że o wiele przyjemniej jest sutkom w tych wkładkach niz w samym staniku.
Używałam chyba wszystkich wkładek, ale te są najlepsze. Sutki oddychają, wkładki dobrze oddzielają wilgoć od sutków, nie przemieszczają się i dobrze dostosowują do piersi. Ponadto są najcieńsze. Naprawdę polecam.

3 odpowiedzi na pytanie: wkładki laktacyjne

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki laktacyjne

Zgadzam sie z tobą w stu procentach chociaż już ich nie używam bo karmienie się ustabilizowało ale mam ich całe pudełko i chętnie komuś oddam (jestem z Gliwic)

ahjp Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki laktacyjne

a ja wole jedwabno-bawelniane wielorazowego uzytku lub z Milupy.Ale tez juz nie potrzbuje.

Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki laktacyjne

Szkoda … bo ja jestem z Gdyni. Co prawda wydaje mi się, że wkładek już nosić nie muszę (bo mleko nie ucieka) ale tak mi naprawdę wygodniej, bo jak chodzę, to czuję jak stanik drażni mi sutki i to jest bardzo nieprzyjemne. Tak więc używam dalej wkładek.

Znasz odpowiedź na pytanie: wkładki laktacyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Ułożenie dzieciaczka
Właśnie byłam na usg. Moja niunia jest odwrócona pupą do dołu. Mam jeszcze 5 tygodni do porodu i mam nadzieję, że się odwróci poprawnie - bo bardziej boję się
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Zagrożenie
WItam! Jestm facetem, ale może nie będzie Wam to przeszkadzać ( mi nie przeszkadza). Moja żona jest w ciąży 3 raz. Teraz jest w ok 10 tygodniu. Pojawiła jej sie wydzielina
Czytaj dalej