wkładki ortopedyczne

Jak w tytule, lecz nie wiem gdzie takie kupić. Obie moje dziewczyny mają płaskostopie i powinny je nosić. A że buty z zeszłego roku im pasują pomyslałam, że najpier zobaczę czy mogę dokupić takie wkładki. Jak nie to będę zmuszona kupić nowe buty. Jednak i te nie wiem gdzie kupować. Czy to są jakieś specjalne buty czy te z wyprofilowaną stopą?

7 odpowiedzi na pytanie: wkładki ortopedyczne

mutak Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

Witaj

Trzeba iść do specjalistycznego sklepu i najlepiej podobno robic na zamóienia, pod stópkę. Nie wiem o jakie dokłądnie wkładki Ci chodzi i skąd jesteś – my pojechaliśmy w Warszawie do sklepu ortopedycznego i tma kupiliśmy sandałki jako kapcie i do tego wkłądki na płaskostopie- one od środka mają grubszą “podeszwe” a od zenatrz cieńszą – tak by stópka leciala na zewnątrz a nie do środka.

Ania i Olcia (21.05.2004 r.)

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

A możesz podać adres tego sklepu w Wwie? nas tez niestety czeka noszenie wkładek (o ile wogóle nie butów ortopedycznych).

Wioletta i Tomek 2l. i 10 m-cy

ja3 Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

Dzięki. Od niedawna m ieszkam koło Pucka, ale jak się spodziewam będę musiała pojechać do Gdyni, by cokolwiek dostać. No cóż ale jak trzeba, pki jeszcze mogę prowadzić muszę spakować dziewczyny i zobaczymy co mi powie specjalista.

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

Najpierw oczywiście pójdź do ortopedy albo lekarza rehabilitacji i on przepisze wkładki. No muszę Cię pocieszyć, że najbliżej po wkładki masz na Manhattan do Gdańska- Wrzeszcza. Sklep nazywa się Padex, na II piętrze. Ja jestem z Gdyni i tam robiłam wkładki dla synka (Znajome też, bo nie ma w Gdyni). Z tym, że ja robiłam wkładki supinające na koślawe stópki, ale myślę, że dobiorą tam dla Twoich córeczek też, bo mają sprzęty odpowiednie (coś jakby ksero, na które dziecko wchodzi i robi się zdjęcie stópki).
Pozdrawiam
Ola

ja3 Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

byłam u ortopedy i nic mi nie przepisał, powiedział tylko, że mam sobie kupić wkładki. Ciekawe czy coś załatwię.

mamanikosia Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

a gdzie kupowalas w Warszawie takie wkladki?, Bo mój synek też ma plaskostopie, i zawsze jeżdże do sklepu ormex na rokosowską i tam dobieram mu buciki i zamawiam wkladki, i tam za wkladki place 55zł a za buciki kapcie ok 69-79-99 zł, w zaleznosci z jakiego materialu zrobione, a ty ile placisz za wkladki?buciki?


Ela&Nikodem 10-01-04

agusjot Dodane ponad rok temu,

Re: wkładki ortopedyczne

Kubek ma koslawe pięty, juz pięknie wyprowadzone prawie na prostą przez wkładki właśnie 🙂
Przepisał nam je ortopeda, typ wkładki i teraz tylko z nowymi kapciami jeździmy je zamawiać w pracowni ortopedycznej ( akurat w Łodzi) kosztują 60 zł.

WARTO NOSIĆ wkładki. naprawde działa!!

Aga i Kuba 3 lata

Znasz odpowiedź na pytanie: wkładki ortopedyczne

Dodaj komentarz

Karmienie
NIEJADEK!!!
Mój syn ma 14 m-cy, kiedy miał 6 m-cy stopniowo wprowadzałam inne produkty. Słoiczki, danonki, nawet stałe produkty przygotowywane osobiście. Dziecko przybiera na wadze prawidłowo, ma ponadprzeciętny wzrost. Stopniowo gdzieś
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
dziwne body-nie-body... do czego?
hej dziewczyny, miesiac temu urodził nam sie Jasiek i jest super... zamieszanie w domu!!! ale nie o tym chciałam- dostałam w prezencie dwie szutki czegoś co u góry przypomina body
Czytaj dalej