Właśnie trwa operacja

mojej znajomej. Ostatnio docierają do mnie same złe wieści. Najpierw śmierć kolegi a dzisiaj operację ma moja znajoma. Dramatyzm tej sytuacji polega na tym, że jest ona w 4 miesiącu ciąży a na jajniku wykryto olbrzymi guz………..
Nie wiadomo co będzie z dzieckiem, prawdopodobnie usuną cały jajnik no i niestety podejrzewają, że to rak……. Ostateczne rozpoznanie będzie dopiero po operacji i badaniu histopatologicznym…….. Dziewczyna ma 24 lata.

Ewa

5 odpowiedzi na pytanie: Właśnie trwa operacja

agusjot Dodane ponad rok temu,

Re: Właśnie trwa operacja

Ewi, starczy już tych makabrycznych wieści. Mam nadzieję, że to juz ostatnia. Jakoś się to skupiło na Tobie w tym czasie, współczuję. Czekam na jakiś radosny post.

Aga i Kuba (25.06.2003)

ewi Dodane ponad rok temu,

Re: Właśnie trwa operacja

Strasznie mnie to wszystko dołuje………..Niby człowiek ciągle słyszy o jakiś nieszczęściach ale kiedy dotyczą one osób, które znamy, to jakoś bardziej to przeżywamy. Uwierz, że z utęsknieniem czekam na jakieś pozytywne wieści.

Ewa

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: Właśnie trwa operacja

Mam nadzieję,że to wszystko się dobrze zakończy, że dzieciątko nie ucierpi podczas operacji i że nie jest to nic rakowego.

Agus i Kamilek (24.03.2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: Właśnie trwa operacja

Też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: Właśnie trwa operacja

Oby wszystko się dobrze skończyło………….

Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Właśnie trwa operacja

Dodaj komentarz

Karmienie
od kiedy kaszka?
Może głupie pytanie ale czytam sobie, że zagęszczacie mleko kaszką, kleikiem... Od kiedy właściwie można zagęszczać? No i czym się różni kleik od kaszki? Szczerze mówiąc to ja kleiku chyba
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
JAGODOWY ROCZEK !
[img]http://foto.onet.pl/upload/34/83/_324155_n.jpg[/img] JAGÓDKA (04.09.2003) Troszke wcześniejsze życzenia urodzinowe (bo od jutra nie będę miała dostępu do netu) dla mojego małego (choć tak naprawdę to już bardzo dużego) Skarbu! Córeńko - dużo zdrówka, zawsze
Czytaj dalej