wodnista kupka – czy się martwić

Dziewczyny, moja Ada od tygodnia robi kupki bardzo rzadkie, wsiąkające w pampersa, wprawdzie kolor mają normalny (żółtawy) i są w niej grudki mleka jak wcześniej ale nie wiem czy zakwalifikować to już jako rozwolnienie…Robi jeden raz dziennie więc normalnie jak wcześniej tylko ta konsystencja… Aha, zbiegło się to z podawaniem Gripe Water – może to od tego podawania? No i apetyt też jakby mniejszy bo musze wciskać jej mleko na siłę co 4 godz. bo tak to się nie dopomina… Czy któraś z Was miała podobny kłopot? Czy ja niepotrzebnie się denerwuję?

3 odpowiedzi na pytanie: wodnista kupka – czy się martwić

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: wodnista kupka – czy się martwić

Sebastianek też jakiś czas robił rzadkie kupki (ale on robi kilka dziennie)- przeszło samo. Co do Gripe Water to lekarka wspominała mi ze po niej moze być zatwardzenie, więc to chyba nie to.

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: wodnista kupka – czy się martwić

Faktycznie to chyba nie od gripe water bo odstawilam i nadal robi takie same…We wtorek zapytam jeszcze pediatry..moze faktycznie to taki okres życia i tyle..pozdr.

malosia Dodane ponad rok temu,

Re: wodnista kupka – czy się martwić

Ja mialam taki klopot tyle, ze Maksio robil kupki ze sluzem… i jesc wogole mi nie chcial- wpychalom mu omal na sile!! Zrobilam mu posiew kupki i wyszly bakterie….. mysle, ze to ich sprawka bo dostalam od lekarza lacidofil i enterol i- po stosowaniu tych lekarstw Maksio zaczal mi bardzo ladnie jesc. Pozdrawiam.

Malgosia i Maksio (27.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: wodnista kupka – czy się martwić

Dodaj komentarz

Karmienie
ile zjada 6 tyg. dziecię
Dziewczyny, prosze o pomoc - może pamiętacie ile wasze dzieciaczki zjadały ml mleczka w 6 tyg. życia? Moja Ada od tygodnia kiepsko je, wcześniej zjadała 120 ml co 3,5 godz.
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Karmienie w nocy
Czy karmicie w nocy (piersią)? Moja córka (3 miesiące) nie budzi się w nocy na jedzenie. Wiem, wiele mam mi pozazdrości, ale to ze córka się nie budzi wcale nie
Czytaj dalej