wolno rosnący pęcherzyk

Witam!
Bardzo proszę o waszą opinię, bo już zwariwałam
A więc moje cykle trwały 29 dc po HSG 40,35,29,32 miałam mieć IUI na cyklu naturalnym, monitoring zaczęłam w 10 dc -brak dominujacego,11 dc- wciąż to samo, 13 dc-w prawym 10 mm, 15 dc 11 mm, 18 dc 14mm jutro bedzie kolejny podgląd to już 20 dc. Kurde coś chyba jest nie tak, czy mozliwe że tak wolno rosnie pęcherzyk? Czy to cykl bezowulacyjny… czy jest jeszcze szansa?
Dziwią mnie też testy owulacyjne które od 2 dni pokazują drugą kreskę bardzo mocną… proszę o pomoc

11 odpowiedzi na pytanie: wolno rosnący pęcherzyk

paszulka Dodane ponad rok temu,

Jakieś takie leniwe. Myślę, że cykl z clo mógłby to przyspieszyć. Teraz musisz czekać. Niektóre dziewczyny tytaj piszą, że mają owu pomiędzy 20 a 26 dc!!! Dla mnie to niesamowite, bo ja to się cieszę jak z długością cyklu dotrwam do 26 dni!! 🙂
Teraz cierpliwie czekaj. A potem porozmawiaj z lekarzem o stymulacji.

Mnie też dziwi fakt, że masz ciągle niedojrzałe pęcherzyki a LH już w stanie gotowości!!

martyna222 Dodane ponad rok temu,

dziękuję paszulu za odp.
Już jednak wiem wczoraj lekarz stwierdził cykl bezowulacyjny pojawił się płyn i niestety nie tym razem. W następnym cyklu stymulacja i IUI- napewno dojdzie do skutku,. Co do LH kolejny test pokazał drugą bordową kreskę… chyba te testy to jakieś zepsute?!

paszulka Dodane ponad rok temu,

Wcale nie są zepsute.
One wskazuja poziom LH czyli hormonu odpowiedzialnego za pękanie pęcherzyka, ale to nie to samo co rosnący pęcherzyk, bo za wzrost pęcherzyka jest odpowiedzialne FSH. LH było w sam raz jak w czasie owulacji, ale pęcherzyki nie dojrzały.
Clo pomoże!! 🙂

martyna222 Dodane ponad rok temu,

Kochana mam jeszcze jedno pytanie- czy płyn w zatoce występuje zawsze w 3 fazie cyklu czy tylko po owualcji? pozdrawiam!

paszulka Dodane ponad rok temu,

W II fazie cyklu czyli po owulacji…. jeśli przed owulacją to nie jest objawem zdrowia.

martyna222 Dodane ponad rok temu,

to już nic nie rozumiem, skoro nie było owulacji to skąd wczoraj ten płyn w zatoce? we wtorek jeszcze go nie było?

paszulka Dodane ponad rok temu,

Oznacza to, że Twój organizm zaczął się przygotowywać do @.
Tak napradę jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża. NIe ma ciąży nie masz nigdy pewności, że owulka była. Pękanie dojrzałych pęcherzyków to tylko jeden z elementów.
Przyznam szczerze, że zawsze bardziej interesowałam się tymi cyklami, w których można podejrzewać, że owu była, ale….. być może jest tak, że po piku LH następuje regres pęcherzyków i II faza lutealna.
Ale pewnie więcej czynników na to wpływa. Musi jakoś nastać II faza, abyś dostała @ i mogła zacząć nowy cykl. 😉

Acz są tutaj takie przypadki, które zostały mamami w cyklach bezowulacyjnych!!! 🙂

martyna222 Dodane ponad rok temu,

dziękuję ci jeszcze raz.. bo normalnie się pogubiłam… co do starań w tym cyklu to wiesz co 3 dni były bo przygotowywaliśmy się do IUI to musiało byc min 3 dni abstynencji i jak nic nie rosło to my tak na wyluzowanie z mężem… tylko w cuda nie wierzę… wiesz mój lekarz stwierdził że wszystko moze się zdarzyć bo organizm ludzki to wieczna zagadka?!
Narazie nastawiam się na nastepny cykl!?

paszulka Dodane ponad rok temu,

I bardzo dobrze, że się nie nastawiasz. Wyluzuj się zupełnie, bo bez względu na efekt to Tobie dobrze zrobi. A ja trzymam kciuki za następny cykl!! 🙂

martyna222 Dodane ponad rok temu,

dziś to już 21 dc to już bliżej niż dalej… tylko ciekawe kiedy @ przylezie przy tym całym stresie i cyklu bezowulacyjnym… ostatni spóźnił się 3 dni… zobaczymy.
A dziś się upiję z M. taki mamy plan…

paszulka Dodane ponad rok temu,

Ja też mam 21 dc jak widać i planuję @ na wtorek najpóźniej, ale ja mam krótkie cykle, więc to finisz u mnie. Miłego pijaństwa!! 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: wolno rosnący pęcherzyk

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
Węgiel
Czy 5 - latce można podać węgiel przeciwko biegunce? Byłam przekonana, że tak, a kobieta w aptece mówi, że dzieć za mały Zaleciła Nifuroksazyd, a ja chciałam węglem pupę zaklejać
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
list z prośbą
dziewczynki kochane, byłam wczoraj na rozmowie w sprawie pracy,... otrzymałam dość obiecującą odpowiedź "jak się nie odezwiemy do piątku na maila lub telefonicznie to proszę zadzwonić".... zawsze padało "na pewno
Czytaj dalej