wózek Graco – dobry? :)

szukam wózka, za 2 miesiące mam termin porodu, i wpadł mi w oko nowy model od Graco, [ciach]. czy któraś z Was widziała go już może do kupienia na polskich stronach albo może go już widziała “na żywo”? 🙂 bardzo mi zależy na opiniach!

14 odpowiedzi na pytanie: wózek Graco – dobry? :)

magdalena26 Dodane ponad rok temu,

wiesz co… słyszałam o tym wózku, widziałam reklamę gdzieś, ale niestety w sprzedaży nie trafiłam jeszcze na niego, a szukaliśmy ostatnio fotelików, więc troszkę w temacie jestem, bo podobne strony. 🙂 za to używałam innego wózka Graco i byłam w 100% zadowolona, solidny i mimo częstej eksploatacji wyglądał w sumie jak nowy.

kasia70 Dodane ponad rok temu,

ja dzisiaj trafiłam na niego w końcu na Allegro!!! 🙂 i chyba go zamówię, jeszcze raz poczytałam specyfikację, o materiałach itd. i wygląda naprawdę konkretnie. zwłaszcza te koła są super, no i budka jest przedłużana.

salsa-salsa Dodane ponad rok temu,

nie wiem co Ty w kołach widzisz ale ja mając evo odradzam
wygląda jakbyś nowość chwaliła czytając tylko o tym nie mając doświadczenia z danym przedmiotem
koła klepią okropnie, zero amortyzacji,jedynie wygląd i waga przemawiają za kupnem

kasia70 Dodane ponad rok temu,

poszłam za ciosem, wózek zamówiłam i od paru dni mam go w domu. 🙂 pierwszy spacer zaliczony i muszę przyznać, że jestem zadowolona bardzo. moje doświadczenia z [ciach] są zupełnie inne niż Twoje, @salsa-salsa – nic nie telepie, nawet na nierównym terenie, nie skrzypi, wózek faktycznie wygodny dla dziecka i w prowadzeniu. dla mnie bomba! 🙂

telimena Dodane ponad rok temu,

30.06 do porodu były 2 miesiące. 29 dni później jest już po zakupie, spacerze i co najważniejsze wiadomo że jest super wygodny dla dziecka – jak ten czas szybko płynie :Rogaty:

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

nie słyszałaś o przedwczesnych porodach…

telimena Dodane ponad rok temu,

Aaa to przepraszam – teraz już wszystko rozumiem… Dziecko nie mogło się już doczekać aż będzie mogło pojeździć tym cudem techniki i postanowiło przyjść na świat wcześniej.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez telimena:Aaa to przepraszam – teraz już wszystko rozumiem… Dziecko nie mogło się już doczekać aż będzie mogło pojeździć tym cudem techniki i postanowiło przyjść na świat wcześniej.

otóż to :):)

telimena Dodane ponad rok temu,

Dobrze że mi Moniczko wszystko wytłumaczyłaś bo już w swej niewiedzy zaczełam podejrzewać reklamę

zuraf21 Dodane ponad rok temu,

Myślę, że to dobry wybór.

kasia70 Dodane ponad rok temu,

Dziewczyny, źle się zrozumiałyśmy. 🙂 Ja byłam na spacerze spacerówką ze starszym dzieckiem, 3 latkiem. 🙂 I na tej podstawie oceniłam wózek. 😉

panipiekla85 Dodane ponad rok temu,

Wózek całkiem ok. Tak mi się wydaje.

albertoi Dodane ponad rok temu,

wózek Graco dobry

Graco Evo XT mamy dopiero od kilku tygodni ale jak pani ogladała wózek w sklepie chyba nie bedzie zaskoczeniem jak napisze że koła są terenowe i bardzo fajnie sie nim jeździ, zawieszenie tez ok. Wózek oceniam jak na chwilę obecna bardzo dobrze

albertoi Dodane ponad rok temu,

wózek Graco dobry

Graco Evo XT mamy dopiero od kilku tygodni ale jak pani ogladała wózek w sklepie chyba nie bedzie zaskoczeniem jak napisze że koła są terenowe i bardzo fajnie sie nim jeździ, zawieszenie tez ok. Wózek oceniam jak na chwilę obecna bardzo dobrze.

Znasz odpowiedź na pytanie: wózek Graco – dobry? :)

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Dzieci same w domu….
Czy zostawiłybyście/zostawiacie same w domu na cały dzień pracy (9 godzin)) dzieciaki w wieku 8 i 11 lat?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
budzenie noworodka
jakie macie sposoby na budzenie noworodka do karmienia lub gdy zaśnie przy piersi. Bo u mnie nie działają żadne łaskotanie po nóżce, za policzek, głaskanie, może wy macie inne sposoby.
Czytaj dalej