Forum: Polecam

Wózek Implast – Tomy?

Czy ktos używa wózka Implastu Tomy? Jak wrażenia i opinie na jego temat? A może ktos wie czym on różni się od wózka Roy Sport? Czy któryś z tych dwóch modeli jest godny polecenia?

Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)

6 odpowiedzi na pytanie: Wózek Implast – Tomy?

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: Wózek Implast – Tomy?

On nie jest chyba dostępny w Polsce (o paradoksie!) facet z dużego sklepu wózkowego powiedział, że jest to wózek eksportowy do np. Anglii. Szkoda, bo świetnie wygląda na stronie Implasta. Ale może w sklepie firmowym w Poznaniu można go kupić? Ja napisałam do nich maila z pytaniem, czy te wózki są gdzieś (w Krakowie) do kupienia, NIE RACZYLI ODPISAĆ!! Szkoda, ale nie obraziłam się na nich i kupiliśmy Roya.

Kotagus i…

lutowy Dzidziuś

munia Dodane ponad rok temu,

Do kotagus!!

Ja też zamierzam kupić Implast Roy, chociaż tak jak ty byłam zainteresowana Tomy. Napisałam do nich i odpisali mi, że na terenie Polski nie można go kupić on jest tylko na eksport. Dlatego napewno kupię Roya, juz niedługo, bo termin mam za 3 dni!!!!!!!!!!!
Mam pytanko, jaki masz kolor, bo ja nie jestem zdecydowana co do koloru. Zastanawiam się nad zielonym lub granatowym.
Pozdrawiam
Ewa i Kaja (26.09.2003)

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: Do kotagus!!

Kupiliśmy taki zielono-ecru, ładny jest, ale ja chyba jednak wolałabym teraz granatowy – ach, to moje ciążowe niezdecydowanie. Ale mamy w planach używać TYLKO gondolę, spacerówka jest bez sensu. A potem kupić fajną spacerówkę innej firmy. Natomiast gondolka jest bez zarzutu, tj. ma tylko jeden feler – głosno spuszczaną budkę, i na to nie da się nic poradzić!

Kotagus i…

lutowy Dzidziuś

agatakalina Dodane ponad rok temu,

jaka cena

napiszcie prosze ile taki wozek kosztuje. zastanawiam sie nad jego kupnem, ale mieszkam w niemczech i tutaj go nigdzie nie znalazlam. na mojego maila tez nie odpowiedzieli 🙁
pozdrawiam

Agatka +…. (25.01.04)

kasiulek Dodane ponad rok temu,

Re: jaka cena

Podaję ci adres strony internetowej na której znalazłam ten wózek z ceną:
[Zobacz stronę]
Ja osobiście chyba zacznę rozglądać się za samą gondolą – tak żeby była jak największa bo w tych spacerówkach po gondolach i tak dzieci nie chcą siedzieć. Aha i trochę przeraża mnie to głośne składanie budki – ktoś o tym pisał.

Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)

kasiulek Dodane ponad rok temu,

Re: Wózek Implast – Tomy?

A czy ktoś może zna te wózki?:
[Zobacz stronę]

Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Wózek Implast – Tomy?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
kieszonkowy poradnik - polecam
Znajduje się w gazecie Twoje Dziecko. Znajdują się tam pożyteczne i ciekawe informacje między innymi na temat ciąży, wyprawki, dokumentów potrzebnych do szpitala, pielęgnacji dziecka, praw mamy w szpitalu depresji
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
szpital Kliniczna - Gdańsk
Dziewczyny - napiszcie mi co słyszałyście na temat tego szpitala...... Asia i maluszek ;) (22 tygodniowy)
Czytaj dalej