Wracam… po prośbie

Dawno mnie nie było. Dużo zmian w moim życiu zawodowym. Ciężko mi za nimi nadążyć :Fiu fiu: ale generalnie zmiany pozytywne :Wow!:

Od września pracuję w nowopowstałej szkole podstawowej specjalnej. Mamy 2 klasy I- surdopedagogiczną (dzieci z wadami słuchu) i druga klasa I to dzieci z autyzmem.

Jako szkoła na starcie jesteśmy jak młode małżeństwo…urządzamy się :Hyhy: Na początek meble, dywany, tablice itp. parę gier, puzzli. Ale mało tego. Dlatego ośmieliłam się do Was napisać. Może któraś z Was ma coś po swoich dzieciaczkach, jakieś gry, książki, zabawki interaktywne (super byłyby np klocki sensoryczne dla naszych autystyków) i zechciałybyście nas wspomóc :Niepewny:

Kilka dni się zbierałam na odwagę żeby poprosić. Trochę mi głupio ale w sumie ja nie dla siebie tylko dla dzieciaków :Wstyd:

ps. Wiem, że to nie ten dział ale proszę niech ten post „powisi” tu choć kilka dni. Może znajdzie się ktoś kto nas wesprze :Stres:

1 odpowiedzi na pytanie: Wracam… po prośbie

olesia Dodane ponad rok temu,

Ja życzę powodzenia takiej szkole, bo wiem, jak ich mało i jak trudna to praca. Zabawkami nie wspomogę, bo sama z Piotrusiem ćwiczę, wiem, że w sklepach trudno o takie specjalistyczne pomoce.

Znasz odpowiedź na pytanie: Wracam… po prośbie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
Katar
Dopadło nas jesienne przeziębienie. Ja to nie problem, ale moje dziecię strasznie się męczy z katarem, a nie chcę kropli podawać, bo podobno wysuszają śluzówkę. Napiszcie, czy poza wodą morską
Czytaj dalej
Odradzam
wypełnianie ankiety do pudełka z próbkami w szpitalu po porodzie
Jak w tytule, Odradzam wypełniane ankiety, bo tym sposobem oddajemy swoje dane osobowe wielu firmom. Do dziś (dziecko ma ponad 2 lata) nękają mnie natrętnymi smsami, telefonami i spamami w
Czytaj dalej