wrośniety paznokieć!

Pomóżcie! mojemu synusiowi wrasta panokieć u nogi. Tak już miał od urodzenia, myślałam że z czasem mu to się unormuje ale doszło teraz do stanu zapalnegi i ma cały opuchnięty i zaczerwienioną skórkę obok panokcia (skóra narasta na panokieć). Okładam mu to riwanolem ale boję się że jededym wyjściem będzie zabieg?!!!
pomóżcie czy jest jakaś maść albo co innego co by pomogło na to. Nadmienie że długo nie obcinałam mu wcale tego panokcia właśnie ze względu na te zaczerwienie a później kiedy częciowo już urósł to obcinałam na prosto.
pozdrooofionka/princesa

4 odpowiedzi na pytanie: wrośniety paznokieć!

Dodane ponad rok temu,

Re: wrośniety paznokieć!

Nie martw się od razu zabiegiem. Są takie specjalne klamry korygujące, najlepiej zapytać się lekarza lub doświadczonej kosmetyczki.

olencja i marcowe maleństwo

lea Dodane ponad rok temu,

Re: wrośniety paznokieć!

A czy widzial to lekarz? Nam dano masc baneocin, z antybiotykiem, no i riwanol, pomoglo…..

Dodane ponad rok temu,

Re: wrośniety paznokieć!

nam pomogło częste moczenie i neomycyna w sprayu

[i]Ewa i Krzyś (ROCZEK !!!)

princesa Dodane ponad rok temu,

Re: wrośniety paznokieć!

dzięki mamuśki! 🙂
niestety nie widział tego lekarz, bo tak na dobrą sprawę szukam jakiegoś dobrego i zamierzam się wybrać z wizytą. Spaliłam się okropnie na tych konowałach i poszukuję teraz jakiegoś sprawdzonego!

Lea czy ta maść jest na receptę??? i jak ją dawkowałaś?
pozdrowionka/princesa

Znasz odpowiedź na pytanie: wrośniety paznokieć!

Dodaj komentarz

Dla starających się
temparaturka
CZESC WITAM WAS W NOWYM ROKU! MAM ZAMIAR ZACZAC MIERZYC TEMPARATURKE CHOC NIGDY TEGO NIE ROBILAM I MAM PYTANIE. KIEDY POWINNAM TO ZACZAC ROBIC? JESTEM TERAZ W 29 dc CYKLE
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Nasze pierwsze USG - sierpniówki
Meldujemy pozytywne USG. Oto nasz Szymon, wzrost 1,54 cm, wiek 8 tyg, wszystko w jak najlepszym porządku. [img]https://www.bwp.com.pl/szymon.jpg[/img] - jesteśmy okropnie szczęśliwi !!!! Ania i Robert [img]/pregticker/3a480/3a480.gif[/img]
Czytaj dalej