Wspomnienia

Tak mnie dzisiaj naszło i czytałam sobie swoje stare posty (jak jeszcze byłam w ciąży), aż mi się łezka zakręciła. Czasem też wspominam jak to było z brzuchem, ostatnio nawet nałozyłam płaszczyk i się zdziwiłam że aż taki brzuch miałam. Teraz to wydaje mi się nierealne.
Za 2 dni mój szkrabek skończy 10 miesięcy i aż dziw bierze że jest małym rozrabiaką, tyle że już nie w brzuszku.
Nawet dzisiaj przyłożyłam do niego śpioszki, które po urodzeniu były i tak troszkę za duże i szok….kiedy Przemcio był taki malutki.
Ach te dzieciaczki….strasznie szybko rosną

3 odpowiedzi na pytanie: Wspomnienia

japanka Dodane ponad rok temu,

Re: Wspomnienia

zgadza się, ja rowniez często wspominam ten miły okres.
A do Michasia często mówię…….oj maluszku maluszku a niedawno byłes u mamy w brzuszku……. na co Michał patrzy na mnie ze zdziwieniem i pokazuje mój brzuszek z zdziwieniem TU? mama niuniuś? (niunius tak na siebie mówi)

Ania mama Michałka (23.10.01)

Dodane ponad rok temu,

Re: Wspomnienia

…. tak… a my szybko zapominamy jakie były malutkie….

Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Wspomnienia

He he, ja ostatnio oglądałam film, na którego początku są ujecia jeszcze w ciąży. To nie byłam ja tylko jakaś baba ubrana w namiot (był upał, oczywiście)

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Wspomnienia

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
mam ważne pytanie
mam mały problem zaczyna brać mnie przeziębienie boli mnie gardło mam dreszcze boje się że dostanę gorączki. niestety tutaj gdzie mieszkam wszystkie apteki są zamkniete już a z lekarzem nie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Do mam 2,5 miesięcznych dzieciaczków
Drogie mamusie krótko i zwięźle przedstawie swój problem a raczej małe pytanko...ile waża wasze dzieci-pytam bo bardzo zależy mi na porównaniu. Czekam na wiadomość ponnieważ mój lekarz bezskutecznie namawia mnie
Czytaj dalej