wybielanie implantów

mam zamiar wybielić sobie zęby domowymi sposobami, dokładniej za pomocą białej perły. Jest to dość mocny żel stomatologiczny. Moje pytanie, czy ten żel może w jakiś sposób uszkodzić, osłabić lub zniszczyć implanty stomatologiczne. W internecie czytałam dużo na temat tego żelu, jednak nigdzie nie napisali o jego wpływie na sztuczne zęby:/ Wydałam na ząbki sporo pieniędzy i wolałabym, żeby się nie zniszczyły przez wybielanie naturalnych.

7 odpowiedzi na pytanie: wybielanie implantów

lauidz Dodane ponad rok temu,

to moze zapytaj w tym linkowanym przez ciebie centrum stomalogicZnym
powinnie wiedziec co 😉

beamama Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez lauidz:to moze zapytaj w tym linkowanym przez ciebie centrum stomalogicZnym
powinnie wiedziec co 😉

:Hyhy:

Dodane ponad rok temu,

Tanitka jak już zaczniesz wybielać to daj znać jak to wszystko wygląda, bo tez mam zamiar wybielić sobie ząbki Białą Perłą, ale trochę póżniej, bo w tej chwili nosze jeszcze aparat, jestem ciekawa efektów, bo dość dużo dobrych opinii słyszałam…co do implantów, to niestety nie wiem, ja mam swoje ząbki

hakami Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez tanitka:mam zamiar wybielić sobie zęby domowymi sposobami, dokładniej za pomocą białej perły. Jest to dość mocny żel stomatologiczny. Moje pytanie, czy ten żel może w jakiś sposób uszkodzić, osłabić lub zniszczyć implanty stomatologiczne. W internecie czytałam dużo na temat tego żelu, jednak nigdzie nie napisali o jego wpływie na sztuczne zęby:/ Wydałam na ząbki sporo pieniędzy i wolałabym, żeby się nie zniszczyły przez wybielanie naturalnych.

Szczerze powiedziawszy jakby mnie bylo stać na implanty to stać by mnie było na profesjonalne wybielanie zębów.

fresz Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez HaKami:Szczerze powiedziawszy jakby mnie bylo stać na implanty to stać by mnie było na profesjonalne wybielanie zębów.

:Hyhy::Hyhy::Hyhy:

tanitka Dodane ponad rok temu,

tutaj nie chodzi czy mnie stać czy nie stać na profesjonalne wybielanie zębów. Oczywiście, że mnie stać, bo 600 zł raz w roku wydać na zęby to jest nic, szczególnie dla kogoś, kto sporo zarabia. Chodzi mi o to, że środki jakich używają dentyści są bardzo mocne i niszczą szkliwo. Poza tym, nie mam jakichś super przebarwionych zębów. Chcę je tylko lekko rozjaśnić.

onawch Dodane ponad rok temu,

najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np na [usuniety link] jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Znasz odpowiedź na pytanie: wybielanie implantów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Potrzebuję porady informatycznej
Czy któraś jest webmasterem? Muszę zrobić stronkę internetową, bardziej złożoną i wypuścić ją w świat. Proste strony potrafię zrobić, ale pewnych spraw przejść nie potrafię. Szulam w necie różnych poad i stoję nadal
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
lepiej w Polsce?!
obecnie mieszkam w UK. tutejsza służba zdrowia całkowicie odbiega od tej naszej. lekarz stwierdza ciążę na podstawie testu, który wykonuje się w domu lub w przychodni, następnie idzie się do
Czytaj dalej