Forum: Karmienie

wyciekanie mleka kącikiem podczas karmienia piersią

Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem jak sobie poradzić. Karmię piersią przez kapturki (nie chce łapać samej piersi – tak się córa nauczyła już w szpitalu), zawsze przystawiam ją tak samo, buźką i brzuszkiem do mnie, główka nieco wyżej niż reszta ciała. Ostatnio coraz częściej podczas karmienia pokarm wylewa jej się kącikiem, na dodatek “cmoka” przy ciągnięciu. Wielokrotnie próbowałam wyjmować pierś tak żeby sprowokować lepsze uchwycenie, ale to nie daje rezultatu. Efekt jest taki, że po karmieniu ja mam zalane kolana, całą pieluchę, na której ją kładę (inaczej cały kaftanik jest mokry), no i mam wrażenie, że z całej ilości pokarmu zjedzona jest połowa bo reszta wsiąka we wszystko co znajdzie się po drodze (oczywiście też cały ma mokry policzek, na szczęście leży na pieluszce to do ucha nie idzie). Czy Wasze dzieci też tak robiły? To moje pierwsze dziecko, może coś nie tak z przystawianiem, ale do tej pory taka pozycja się sprawdzała (?).

1 odpowiedzi na pytanie: wyciekanie mleka kącikiem podczas karmienia piersią

gosik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Doriss80:Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem jak sobie poradzić. Karmię piersią przez kapturki (nie chce łapać samej piersi – tak się córa nauczyła już w szpitalu), zawsze przystawiam ją tak samo, buźką i brzuszkiem do mnie, główka nieco wyżej niż reszta ciała. Ostatnio coraz częściej podczas karmienia pokarm wylewa jej się kącikiem, na dodatek “cmoka” przy ciągnięciu. Wielokrotnie próbowałam wyjmować pierś tak żeby sprowokować lepsze uchwycenie, ale to nie daje rezultatu. Efekt jest taki, że po karmieniu ja mam zalane kolana, całą pieluchę, na której ją kładę (inaczej cały kaftanik jest mokry), no i mam wrażenie, że z całej ilości pokarmu zjedzona jest połowa bo reszta wsiąka we wszystko co znajdzie się po drodze (oczywiście też cały ma mokry policzek, na szczęście leży na pieluszce to do ucha nie idzie). Czy Wasze dzieci też tak robiły? To moje pierwsze dziecko, może coś nie tak z przystawianiem, ale do tej pory taka pozycja się sprawdzała (?).

moje wszystkie karmione były początkowo przez kapturki, bo miałam strasznie popękane brodawki
po miesiącu kapturki odstawiłam
naprawdę da radę
próbuj jak najczęściej, nawet jeśli będzie się wściekać, w końcu zaskoczy

Znasz odpowiedź na pytanie: wyciekanie mleka kącikiem podczas karmienia piersią

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
tragiczna noc
nie wiem czy oglądaliście wiadomości ale mnie osobiście ruszyła ta tragedia [url]https://biala24.pl/?id=Informacje&x=8567[/url] dla wszystkich ofiar (*)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
ZdrowyPrzedszkolak.org - kampania społeczna
Witam Zapraszam do zapoznania się społeczną kampanią ZdrowyPrzedszkolak.org zapoczątkowaną przez rodziców. Celem projektu [URL="https://www.zdrowyprzedszkolak.org/"]ZdrowyPrzedszkolak.org[/URL] jest poprawa jakości odżywiania dzieci przedszkolnych i poszerzenie świadomości w zakresie naturalnego odżywiania. Już 4 lutego odbędą się
Czytaj dalej