Wyczekiwanie….

Co słychać u Was .Jak starania?mam nadzieję ,że w koncu i mi się uda.Choć mam czasem chwile powątpiewań,to znów radości.Ciężkie jest to nasze wyczekiwanie,choć wiem ,że warto czekać. Na coś co jest najpięknięjszą chwilą w życiu.
Marzę o tym każdego dnia i ….to takie piękne. No ,bo się rozmarzyłam a tu czeka mnie robota.Powodzonka dla wszystkich starających i oczekujących tak jak ja.Flinka

2 odpowiedzi na pytanie: Wyczekiwanie….

Dodane ponad rok temu,

Re: Wyczekiwanie….

Też mam nadzieję, że w końcu…. Chociaż czasami dopada mnie zwątpienie. Ale trzeba być dobrej myśli, bo to podobno baaaaardzo pomaga. Cierpliwość też się potem przyda. Ja chcę naszego dzidziusia!

agapa
[Zobacz stronę]

elka Dodane ponad rok temu,

Re: Wyczekiwanie….

Wiesz zawsze mówie że się nie poddam i nie miewam chwil zwątpienia. Tylko w chwili kiedy małpa przychodzi to czuję taki smutek że mój mężuś musi mnie bardzo pocieszać.Kurcze jakie to szczęscie że go mam.
Pozdrawiam cieplutko i życze tego szczęśliwego wydarzenia Tobie i wszystkim starającym no i oczywiście sobie pa pa

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyczekiwanie….

Dodaj komentarz

Dla starających się
Matrix - W-wa
Czy w ramach odstresowania i wyluzowania psychicznego nie macie ochoty przejść sie do kina zobaczyć po raz kolejny Matrix? W przyszłym tygodniu w Multikinie o 20 (pn -
Czytaj dalej
Dla starających się
Jestem nowa
Witajcie kobitki! Od kilku dni czytam Wasze listy i postanowilam sie zalogowac... Zaczelam dopiero probowac i az mi sie wierzyc nie chce, ze moglo sie udac od razu, niemniej jednak mam nadzieje..
Czytaj dalej