WYGRALIŚMY!!!!!

Z Ruskami 3:2 w siatkę! Jesteśmy w półfinale i będziemy grać o medal!

Jest tu jakaś fanka naszych chłopaków?? Po prostu płakałam ze szczęścia, gdy się podnieśli z wyniku 0:2 do tej wspaniałej wygranej. Dzisiaj wieczorem będzie powtórka, chyba jeszcze raz obejrzę

Ojciec dzwonił w trakcie, żebym na zakupy poszła lepiej i się nie wygłupiała, jak mu wysłałam sms’a po 3. secie, że chyba zaraz urodzę jak moja mama mnie podczas Mundialu ’74

68 odpowiedzi na pytanie: WYGRALIŚMY!!!!!

joanka24 Dodane ponad rok temu,

Re: WYGRALIŚMY!!!!!

Ja kibicuję!! Bardzo się cieszę… nie urodzę, bo nie mam co ale emocje są wielkie!!!

Asia, Milenka (23.04.2003) i Wiktoria (14.02.2006)

olasz Dodane ponad rok temu,

jestem fanką również i również cieszyłam się jak głupia, tyle, że nie oglądałam, bo jestem w pracy – śledziliśmy mecz na stronach gazety – relacja facetów ‘Z czuba’ – swoją drogą tak rewelacyjnych komentatorów to w życiu nie słyszałam 🙂 tj. czytałam 🙂 polecam
a o której dizś powtórka i na jakim programie ??

Mika

redford Dodane ponad rok temu,

Nastawiłam sobie budzik na 7.00, bo czasem budzimy się później i jak najszybciej wyekspediowałam Maćka z tatą do przedszkola. W piżamie zasiadłam przed telewizorem i przeżywałam W przerwach oczywiście czytałam “Z czuba” Od Mundialu jestem ich fanką

A powtórka będzie chyba na Polsat Sport o 18.30. Chyba. Musisz być czujna

monikaapj Dodane ponad rok temu,

ja meczu…słuchałam w radio w aucie, kiedy jechałam na spotkanie z klientem – jezu, jakie emocje!!! Mimo korków przez miasto szłam jak burza!

A to,ze podniesli sie po 2 straconych czad to rewelka i chylę czoła!

Monika i Basia

Jeszcze mecz z Serbią jutro, potem półfinał z…, no i mam nadzieję finał. Tyle jeszcze emocji przed nami, a ja już dzisiaj oddychałam jak przy porodzie, głęboko, żeby się uspokoić Ciesz się, że Ty możesz te emocje na maksa przeżywać

mirabelka79 Dodane ponad rok temu,

ogladalam!!!!
i malo sie nie posikalam ze szczescia:)

powtorka dzis o 18.30 chyba na polsacie sport.

Teraz na szczęście było w drugą stronę, bo pamiętam jak kiedyś grając z Rosją wygrywali 2:0 i mieli przewagę w 3. secie, a przegrali 3:2

Ja się przyznaję, płakałam. A jak widziałam ich ścieszone gęby i taniec na boisku razem z trenerem, to japa mi się na całą szerokość śmiała

Komentator po przegranym przez nas 2 secie mówił,że stare siatkarskie przysłowie mówi,że mecz wygrywa się w 2 setach albo przegrywa w 5. Święte słowa

natinka Dodane ponad rok temu,

Brawa dla naszych chłopaków :)))

Nati, Kamilka 05.04.04 i Kacper 25.05.06

iwonek Dodane ponad rok temu,

razem z mężem jestesmy wielkimi fanami siatkówki:))
dzisiejszy poranek był dla mnie mega stresujacy, nie mogłam skupic się na pracy;)

jestem przeszczęsliwa, że im dokopalismy!!:)

Ninka 22 m-ce

Znalazłam na Polsacie Sport program:

Polska – Rosja
Siatkówka:MŚ Mężczyzn

Wtorek,
28 listopada 17:20 – (najbliższa powtórka)
Polsat Sport

Powtórki:
Czwartek, 30 listopada 10:30
Piątek, 1 grudnia 07:00

W odpowiedzi na:

No, właśnie! Bo oprócz tego, że przeszliśmy do półfinału i gramy dalej, to jeszcze dokonaliśmy tego po 30 latach z Ruskami, którzy przy siatce paluchami nam wygrażali, no i im wyszło

dzięki wielkie, ale nie mam kurna chata polsatu sport… 🙁

Mika

No, kurna chata, trzeba było nagrywać! Tym bardziej, że do całego tego szczęścia trafiła się w tym meczu akcja całych mistrzostw! Ale ją będą pewnie pokazywać we wszystkich wiadomościach sportowych

to był mecz z podtekstem politycznym w tle i mi podwójnie zależało haha:)))

coś będzie trza wykombinować, podpytać znajomków, może ktoś nagrał 🙂

Mika

qulka Dodane ponad rok temu,

u mnie w biurze dzis rano wrzaski, krzyki i okrzyki, rewelacja – ciesze sie ogormnie,

A&M 04.03.2005

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Nie ogladalam, bo w pracy bylam, ale np. nasz dyrektor dopiero po meczu do szkoly przyjechal, i relacje mielismy na biezaco od anglisty, ktory z dziecmi mecz na wychowawczej ogladal.
Stwierdzilismy, ze jak beda finaly zamykamy szkole 😉

Ciesze sie bardzo i trzymam kciuki nadal.

PS, Kiedy i gdzie powtorka bedzie?

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

siedzialam jak zaczarowana przed kompem przez te 2,5 godzinki
objadlam wszystkie pazury a na koncu onet mi sie zwiesil i nie wiedzialam jaki wynik
ale banan potem mi do tej pory z pyska nie schodzi

ja jestem oczywiscie fanka

na jakim kalale lecailo bo nie moglam w rozpaczy znalezc?

nie mam wcale polsatu nawet tego podstawowego:( buuuuuuuu

moniczka27 Dodane ponad rok temu,

DUMA MNIE ROZPIERA!!! Naprawdę mecz wspanialy….
Też obejrzę powtórkę!

Monika i Filipek 3.5 latka

Monika i Filip

Właśnie o to chodzi

Właśnie się zaczyna, Aniu, na Polsacie Sport.

A ja chyba finałów nie będę oglądać, albo pójdę pod kroplówkę Fenoterolu do szpitala i tam spokojnie obejrzę

lea Dodane ponad rok temu,

Chwalenie sie tym, ze ktos mogl ogladac albo chocby sledzic na Zczubakach – powinno byc zakazane…

Napisze w tej sprawie do… same wiecie kogo 😉

MACIE SWOICH ULUBIEŃCÓW?

Ale takich raczej pod względem wizualnym

Mnie wciągają oczy Michała Winiarskiego

Trzeba było iść z dzieciakami oglądać do sali telewizyjnej, albo, tak jak dyrektor krzemianki, spóźnić się dzisiaj niechcący do pracy

Tiaaaa z lekcji na sale telewizyjna… juz to widze… ;P
niestety nie takie sa realia 🙁

obejrzałam właśnie drugą powtórkę, od deski do deski.

kocham ich….;)))

gacka Dodane ponad rok temu,

Jechałam rano do pracy i słyszę, że przegrywamy 2:0. Myślę – no to przechlapane.
Później nie miałam kontaktu z wiadomościami, ale koło 11 znów jadę samochodem i słyszę tę szokującą wiadomość – wygraliśmy 3:2.
Trzymam mocno kciukasy za naszych chłopaków, choć nie udało mi się jeszcze obejrzeć żadnego meczu, ale i tak jestem z nimi.
To chyba moje zboczenie po 12 latach robienia tego, co oni mają na co dzień. Czasem żałuję, że zrezygnowałam z treningów no i gdyby pozycję libero wymyślili ciut wcześniej to kto wiem, czy byście mnie w TV nie oglądały wraz ze “złotkami” .

Julka

No, wiesz co! Po co rezygnowałaś?? Miałybyśmy wejścia na wszystkie mecze, a i kolegów może byś nam z męskiej drużyny przedstawiła, zwłaszcza Winiarskiego

olinja Dodane ponad rok temu,

tak na temat politycznego wydźwieku meczu i wygranej

“Telegram gratulacyjny od Putina do Kaczynskiego, po wygranym przez Polaków
meczu w siatkę:

“Gratulacje. Stop. Gaz. Stop. ropa. Stop.” :)”

Jonatan (20.04.2005)

A ja jeszcze trzeci raz samą śmietankę obejrzałam, czyli dwa ostatnie sety, na Polsacie, który niespodziewanie dał relację jakoś 19.00-21.30

Re: i znowu

haha dokładnie kolejna wygrana i na szczeście nie trafimy na Brazylie w pólfinale 😀

Justonka i groszek 😀

Re: MACIE SWOICH ULUBIEŃCÓW?

Pewnie 🙂 i jestem typowa 🙂 Dla mnie najprzystojniejszy jest Świderski 🙂

Re: i znowu

no normalnie w szoku jestem, że tak łatwo poszło z Serbią:))) oj juz się nie mogę doczekać, kiedy obejrzę, bo w pracy jestem i tylko w internecie sprawdziłam wyniki.