Wyjazd na szkolenie przy karmieniu piersią

dziewczyny, mam pytanie o to, czy pracodawca może wysłać na kilkudniowe szkolenie poza miejscem zamieszkania pracownicę, która karmi piersią?
Czy w prawie pracy jest to jakoś unormowane?
Ja póki co siedzę w domku i nie mam tego problemu,ale moja przyjaciółka tak-dyrektor wysyła ją na szkolenie,a tu mała nie chce jeść żadnego mleczka poza cycusiowym.

Monika i Basia (22.09)

2 odpowiedzi na pytanie: Wyjazd na szkolenie przy karmieniu piersią

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: Wyjazd na szkolenie przy karmieniu piersią

Oczywiście, że jest to unormowane!
‘Art. 177. § 2. Kobiety opiekującej się dzieckiem w wieku do czterech lat nie wolno bez jej zgody zatrudniać w godzinach nadliczbowych ani w porze nocnej, jak również delegować poza stale miejsce pracy.’ – Kodeks Pracy

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Wyjazd na szkolenie przy karmieniu piersią

dzięki, Kamelia!
Ale wiadomo-prawo prawem,życie życiem….

Monika i Basia (22.09)

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyjazd na szkolenie przy karmieniu piersią

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
W Nowym Roku najlepszego !
W 2004 roku, idź do przodu krok po kroku, niech Cię nadmiar kasy męczy, niechaj fiskus Cię nie dręczy, niech Rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w... nosie! Szałowego Karnawału
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ale jestem dumna...
Wiecie co zrobił Michałek? Wczoraj przewróciłam go na brzuszek wycierając obfajdany tyłaczek, a on sięgnął rączką do takiej kolorowej pluszako - grzechotki. Złapał ją za nogę, a potem za grzechoczący brzuszek...
Czytaj dalej