Wyjazd w góry?

Chcemy się z mężem i naszą 2,5 miesięczną córeczko pojutrze wybrać na 1dzień do Zakopanego – taka rodzinna wycieczka , ale podobno nie powinniśmy takiego małego dziecka brać w góry…. Czy rzeczywiście? chodzi o różnicę ciśnień? wyjeżdzałyście juz gdzieś ze swoimi maluszkami? Tak bardzo chciałam jechać ale teraz po takich radach, troszkę się obawiam . Jechać, czy nie jechać? co o tym sądzicie?

Kikka i Igunia 01.04.2004

3 odpowiedzi na pytanie: Wyjazd w góry?

zielona7 Dodane ponad rok temu,

Re: Wyjazd w góry?

Myślę, że powinnaś spytać swojego pediatrę. Ja osobiście uważam, że jedyne co może być szkodliwe a raczej niewygodne dla takiego malucha to długa podróż w foteliku. My wybieramy się za miesiąc nad morze a za rok do Zakopca:)

Ewa i Dawidek (01.09.2003)

mamaala Dodane ponad rok temu,

Re: Wyjazd w góry?

gdy Ala miała pół roczku to pni doktor odradzała nam duże zmiany klimatu i ciśnienia czyli np góry i morze, teraz jeździmy już wszędzie :))

Aga i Ala (10.02.2003)

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: Wyjazd w góry?

Od Rotterdamu jest 20 min drogi samochodem na plaze , a do Polski jezdzimy w gory czyli w okolice Szczyrku Pierwszy raz jak pojechalismy do Polski to byl juz chlodny listopad .

pozdrawiam

Jagoda01.08.03

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyjazd w góry??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Maks w szpitalu
Na pewno czytałyście, że z moim synkiem ostatnio nie było wesoło i zamartwiałam się okropnie. Po tych wszystkich wizytach u lekarzy i lekach sama byłam zakręcona jak bąk w tulipanie. Okazało
Czytaj dalej
Karmienie
deserki i soczki
Od jakiegoś czasu wprowadzam Zuzi nowe produkty. Polubiła kaszki, polubiła też zupki. Ale mam problem z deserkami i soczkami, ona nie znosi jabłka (próbuję z odstępami od 1,5 m-ca) strasznie
Czytaj dalej