Wymioty po obiedzie

Moja mała dziś na spacerze zwymiotowała cały obiad. Nie wiem co się stało, czyżby od chrupek kukurydzianych, które jadła? Może jej się gdzieś przykleiła, tylko to było jakiś czas po zjedzeniu 2 chrupek. Przestraszyłam się strasznie a Hania jeszcze bardziej. Odrazu myślę, co dziś zjadła na obiad. Dałam jej dziś w zupce, po dłuższej przerwie, buraczki starte, czy one mogą zaszkodzić? Ugotowałam też jajko do zupki i dołożyłam rozdrobnione. Gdyby było nieświeże to by śmierdziało, co? Lekarz przyjdzie po 19.00, a ja boję się żeby teraz rozwolnienia nie było. CO PODAJECIE DZIECIOM NA USPOKOJENIE ŻOŁĄDKA, PO WYMIOTACH? Teraz Hania śpi i jeszcze nic nie jadła po wymiotach i mam dylemat, czy podać jej dziś Bebiko Omeno, czy dać tylko cyca? Doradźcie dziewczyny.
ULA i Hania (14.01.03)

2 odpowiedzi na pytanie: Wymioty po obiedzie

 1. Re: Wymioty po obiedzie

  Myślę, że możesz jej zaparzyć herbatki miętowej, to powinno złagodzić dolegliwości.
  Nie martw się, jednorazowe wymioty to nic takiego… nam też czasem coś zaszkodzi, nawet nie wiemy co… może źle coś pogryzła? Buraczki nie powinny zaszkodzić, a nieświeże jajko na pewno byś poczuła.

  [i] Asia i Julia (13 m-cy)

  • Re: Wymioty po obiedzie

   Wiktorek wczoraj miał to samo: obudził się i myślałam że mu się ulało tylko że trochę więcej a on po podniesieniu do pionu zaczął chlustać wymiocinami na podłogę. Przestraszyłam się nie na żarty. Ale chyba mu ulżyło i zaraz z powrotem się śmiał. to było po południu, po obiedzie ze słoiczka (nie byliśmy w domu tylko u dziadka na wsi więc mu wzięłam słoiczek bo tam nie ma warunków do gotowania małemu). Powiedziałam że już mu nigdy nie dan słoiczkowego żarcia!!!
   Do końca dnia dostał już tylko cyca i często ale po trochu soczku z wodą, żeby się nie odwodnił.

   Pozdrawiam

   milda-mama Wiktorka (prawie 8 miesięcy!!!)

   Znasz odpowiedź na pytanie: Wymioty po obiedzie

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo