wyniki Beat HCG

Dziewczyny!
Wczoraj byl dopiero 24 dc, a ja zrobiłam sobie badanie Beta HCH. Pierwszą ciąże poroniłam, i teraz już od jak najwczesniejszego dnia chcę wiedzieć, cyz jestem w ciąży. Mam wynik w surowicy 1,66 mlU/ml. Czy oznacza to, że wynik jest za niski by być w ciąży? Czy może jest za wcześnie na sprawdzenie i powinnam odczekać jeszcze parę dni? Prosze poradźcie mi.

2 odpowiedzi na pytanie: wyniki Beat HCG

nautica Dodane ponad rok temu,

Re: wyniki Beat HCG

To chyba za wczesnie, aby wynik cos mówil. Zajrzyj na strone [Zobacz stronę] tam sa normy beta HCG dla odpowiedniego tygodnia ciąży, ale o ile pamiętam dopiero od 3 tygodnia. Troszkę cierpliwosci :-))

nautica i nureczek (22.12.03)

kama-z Dodane ponad rok temu,

Re: wyniki Beat HCG

nie chcę cię martwić, ani zapeszać, bo może po prostu jeszcze jest za wcześnie, Hcg produkowany jest przez łożysko, a tego jeszcze nie ma na tym etapie.
Na moich badaniach , norma dla niecieżarnej jest 0 – 5,0 mlU/ml, a ciaża 3-4 tydz. : 16 – 156.
Mam nadzieje że po prostu jest jeszcze za wcześnie. Musisz być cierpliwa :))))

Kama i …

Znasz odpowiedź na pytanie: wyniki Beat HCG?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
Jak można przyrządzić szynkę bez kości?
Mam pytanko- mam kawałek szyneczki i chciałabym dziś przyrządzić jakoś to mięsko, w miarę prostą potrawę, a dodam że nie jestem Makłowiczem :) więc karkołomne potrawy odpadają. Może jakiś sosik?
Czytaj dalej
Polecam
Jogurt biszkoptowy
Danone. Nawet ja - człowiek nie cierpiący jogurtów - zajadam go ze smakiem. Jest pyszny! Natusia też go bardzo lubi. Kaśka z Natusią (15 miesięcy :-)
Czytaj dalej