Wyniki posiewu z pochwy a poród

Wczoraj dostałam tel z recepcji kliniki do której chodzę- mam się pilnie stawić po receptę na antybiotyk-mam bardzo złe wyniki posiewu z pochwy – Wyhodowano escherichia coli i liczne grzyby candida species.
Od lat walczę z gronkowcem w nerkach, który często zminia swoją postać.

W chwili obecnej biorę Zinnat 2 x 1(10 dni ) + osłonowo Lacidofil 2 x 2 i Macmirror Complex 1x (12 dni).

Wizyte u gin mam dopiero 23.07 i wtedy się dowiem więcej o zagrożeniu dla mojej małej (22.odstawiam wszystkie pozostałe leki włącznie z fenoterolem – ciąża na podtrzymaniu od 17tc i lekarz daje mi zaledwie kilka dni na to, aby odwiedzić porodówkę 🙂 )

Czy któras z Was miałą podoby problem albo wie coś o tych cholernych bakteriach, bo ja od wczoraj jestem nieukrywając porządnie przestraszona…?

Kika & Amelka

2 odpowiedzi na pytanie: Wyniki posiewu z pochwy a poród

Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki posiewu z pochwy a poród

tez mialam robione to badanie ale na szczescie wszystko wyszlo ok. pytalam gina co w przypadku gdyby tak nie bylo, to odpowiedzial, ze dziecku po porodzie daje sie na wszelki wypadek antybiotyk, zeby nie zarazilo sie od matki albo w niektorych przypakach wskazane jest cesarskie ciecie. badz dobrej mysli. najwazniejsze ze wiesz, ze cos masz, bo najgorzej byc w nieswiadomosi.
zycze powodzenia!

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki posiewu z pochwy a poród

nie wiem, ale trzymam kciuki!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyniki posiewu z pochwy a poród

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
ropień u 4-latka??
Poradźcie coś babeczki... Jakis miesiąc temu maluch moj miał na czole czerwoną plamkę, która powoli zmieniała się jakby w guz, ale okazało się, że to ropa się tam zbierała i
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
:-)))) Biała Zjawa :-))))
[b]Kochane forumowe koleżanki, jutro w południe mykam do Armenii na całe 6 tygodni. Aby Wam smutno czasem nie było kilka dzisiejszych fotek Malwinki pozostawiam. wyszła z pokoju o 9 rano
Czytaj dalej