Forum: Odradzam

wypełnianie ankiety do pudełka z próbkami w szpitalu po porodzie

Jak w tytule, Odradzam wypełniane ankiety, bo tym sposobem oddajemy swoje dane osobowe wielu firmom. Do dziś (dziecko ma ponad 2 lata) nękają mnie natrętnymi smsami, telefonami i spamami w poczcie nie tylko z produktami dziecięcymi. Jeśli ktoś ma ochotę na darmowe próbki produktów dla dzieci, lepiej znaleźć stronę producenta i bezpośrednio tylko do tej firmy zgłosić chęć otrzymania próbek. A najgorsze jest to, że w niektóre smsy mogą spowodować, że gdy na nie odpiszemy, będziemy otrzymywać smsy płatne czyli za odbiór smsa będziemy już płacić.
Pod rozwagę, gdy nie chcecie się denerwować.
Pozdrawiam!

6 odpowiedzi na pytanie: wypełnianie ankiety do pudełka z próbkami w szpitalu po porodzie

mamabaci Dodane ponad rok temu,

to prawda

Zamieszczone przez kordelia:Jak w tytule, Odradzam wypełniane ankiety, bo tym sposobem oddajemy swoje dane osobowe wielu firmom. Do dziś (dziecko ma ponad 2 lata) nękają mnie natrętnymi smsami, telefonami i spamami w poczcie nie tylko z produktami dziecięcymi. Jeśli ktoś ma ochotę na darmowe próbki produktów dla dzieci, lepiej znaleźć stronę producenta i bezpośrednio tylko do tej firmy zgłosić chęć otrzymania próbek. A najgorsze jest to, że w niektóre smsy mogą spowodować, że gdy na nie odpiszemy, będziemy otrzymywać smsy płatne czyli za odbiór smsa będziemy już płacić.
Pod rozwagę, gdy nie chcecie się denerwować.
Pozdrawiam!

Jak nie chcą dać pudełka bez oddania ankiety to polecam to co sama uskuteczniłam przy drugim dziecku.
Trzeba nakłamać w ankiecie 🙂 , albo inaczej… nie podawać prawdziwych danych.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

z tego co pamietam 10 lat temu jak sie moje dziecko rodziło to tez wypelniałam jakies ankiety,dostalam „pudełko startowe w szpitalu i potem z 2 lata byłam mile zaskoczona bo przychodziły do mnie próbki np kaszek z łyżeczką , pieluszki po kilka szt, jakies kremy, grzechotka…. i nigdy mnie nikt nie nekał…. po prosto przychodziła paczuszka 🙂

mamabaci Dodane ponad rok temu,

Tak było tez miło i były próbki. Ale do tego dochodzą telefony: mamy dla pani niezwykłą ofertę książki o wychowaniu dzieci, encyklopedii itp. i ciągłe maile z reklamami. Nakazałam usunąć moje dane.

zuzel Dodane ponad rok temu,

Przy pierwszym dziecku wypełniłam ankietę, dostałam pudełko, a za 6 miesięcy saszetkę mleka 2. I tyle. Ani żadnych próbek ani nękania nie było.
Przy drugim dziecku nie było ankiet i pudełek.

cza-cza Dodane ponad rok temu,

Ja przy pierwszym dziecku wypełniłam i było w porządku, przychodziły po jakimś czasie np. słoiczki, próbki mleka. Teraz po drugim też przychodziły, ale oprócz tego ciąąągłe telefony, Wiem że to przez „pudełkową ankietę” bo źle przepisali moje nazwisko z ankiety i teraz z takim przekręconym chcą rozmawiać. I tym sposobem zasypuja mnie ofertą książeczek, zabawek, spotkań. A propozycja bielizny erotycznej wygrała :/
Drugi raz bym tej ankiety nie wypełniła…

aliraza47 Dodane ponad rok temu,

Przy zakupie otrzymałam certyfikat i 24 miesięczna gwarancję – cena bardzo wysoka jak na sztuczną biżuterię ale nie uwzględniono mojej reklamacji – gdyż to jej nie obejmuje – to niby co obejmuje….????

Znasz odpowiedź na pytanie: wypełnianie ankiety do pudełka z próbkami w szpitalu po porodzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wracam... po prośbie
Dawno mnie nie było. Dużo zmian w moim życiu zawodowym. Ciężko mi za nimi nadążyć :Fiu fiu: ale generalnie zmiany pozytywne :Wow!: Od września pracuję w nowopowstałej szkole podstawowej specjalnej.
Czytaj dalej
Szkolniaki
Komunia Św. 2015
Rozpoczynam luźny wątek kto na wiosnę się szykuje? Macie już jakieś spotkania, zapisy lub tym podobne? My pierwsze spotkanie i zapisy mamy w poniedziałek spotkanie będzie raz w miesiącu Komunia 17 maja Posyłam trzecioklasistę i pierwszoklasistkę
Czytaj dalej