wysypka od mleka????

Witam wszystkie mamusie i zwracam się z kolejnym pytaniem do Was licząc na pomoc. Otóż od 1.09 zaczęłam Agatkę dokarmiać mlekiem modyfikowanym. Najpierw był to nan1 i po nim mała miała kolki, póżniej byłto nan ha1 hypolalergiczny, którego wogóle nie chciała ze względu na gorszy smak, teraz przeszłyśmy na bebico omneo1 i smak jest ok, kolek też nie ma ale na buzi od paru dni ma wysypkę i na ramionkach. Ta wysypka zaczęła się już przy mleku nan1. Podejrzewam że to od tych sztucznych mlek, ale nie wiem czy jest to chwilowe i przejdzie czy nie i co wtedy jak wysypka nie minie? Napewno wiele z Was już miało podobne problemy, czekam na Wasze porady i pozdrawiam!!!

5 odpowiedzi na pytanie: wysypka od mleka????

 1. Re: wysypka od mleka????

  Ja głównie karmię piersią. Kilka razy zdarzyło się, że podałam małemu Bebiko i wtedy dostał wysypki ale tylko na policzkach i brodzie. Nasza pani doktor stwierdziła, że to wygląda na skazę i kazała wykluczyć z diety “krowę” i zmieniła nam mleko na mleko sojowe “Isomil”. Oprócz tego smarujemy buzię robionym w aptece kremem. Buzia się poprawiła, ale jak tylko zjem coś podejrzanego od razu się zaczerwienia.

  Akia, Konrad (17.05.1994) i Oskar (03.07.2003)

  • Re: wysypka od mleka????

   No właśnie wysypka jest na buzi, troszkę plecki. Tez mamy maść robioną w aptece o nazwie cholesterolowa. Narazie nie pomaga

   • Re: wysypka od mleka????

    Nie wiem jak nazywa się moja maść. Bardziej wygląda jak krem, jest twarda i biała. W składzie ma między innymi Hydrocortison (nie wiem czy tak się pisze), witaminy A i E.
    Ta nasza wysypka, gdy jest jej więcej to zlewa się w czerwone plamy i jest bardziej widoczna gdy mały płacze.

    Akia, Konrad (17.05.1994) i Oskar (03.07.2003)

    • Re: wysypka od mleka????

     nie to nasza jest inna ale nie pomoga jest coraz gorzej, tylko juz nie wiem czy to od mleka sztucznego bo juz nie je cztery dni a wysypka dalej jest

     • Re: wysypka od mleka????

      Moj synek mial wysypke na calej twarzy a w szczegolnosci za uszami dlatego ze podawalam mu mleko zmodyfikowane na bazie krowiego.

      Moniczka Mama Patryczka

      Znasz odpowiedź na pytanie: wysypka od mleka????

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo