Z dnia na dzień: butelka – “BE”

Może miałyście podobny problem? Zdarzało mi się pare razy dokarmiać Dominika sztucznym mlekiem z butelki i nigdy nie robiło to dla niego różnicy – czy butelka, czy pierś. Aż pewnego dnia postanowiłam śćiągnąć mleko i na nim zrobić kaszkę i d… za nic nie chciał jej wziąc do buzi. Stwierdziłam, że może kaszka mu nie smakuje, to zrobiłam mu sztuczne mleko (bo moje umarło śmiercia naturalną w kaszce) i tez d….. Bidulek dossał się do piersi głodny na maxa ale za dużo już tam nie było, na szczęście zasnął. Wczoraj też spróbowałam mu dać z butelki i też bunt. Nie wiem czym to może być spowodowane. Jak mam w takim razie podawać herbatki? A niedługo soczki? a poza tym w ten weekend akrat idziemy z mężem na wesele i myslałam, że mama nakarmi Dominika z butelki… Jak pech to pech!

Domiś 27 01 2005

3 odpowiedzi na pytanie: Z dnia na dzień: butelka – “BE”

magdzik1 Dodane ponad rok temu,

Re: Z dnia na dzień: butelka – “BE”

Moja córeczka nie akceptuje butelki. Karmię ją głównie piersią, a dokarmiam butelką. Niestety jeśli daje jej butelkę jest płacz, choć ostatnio zjadła u mnie z butelki i jestem zdziwiona. Moje metody to karmić butelką jak już zaśnie – przez sen lub butelką karmi mąż ( ja wychodzę z pokoju). Jest to dla mnie duży problem, bo moja córeczka ma taki sobie przyrost wagi, poza tym podejrzewam nietolerancje laktozy i nie wiem co będzie dalej. Martwię się o utrzymanie laktacji.
Może nie wiele Ci podpowiedziałam. A tak to trochę jesteś mi znajoma, bo jestem tegoroczna marcóweczka tak jak Ty, tyle że nie mam kiedy “dopisać się i przedstawić w marcówkach” i też jestem z Legnicy.
Pozdrawiam

punkcik Dodane ponad rok temu,

Re: Z dnia na dzień: butelka – “BE”

WOW! To może się znamy, przecież Legnica to duża wioska! W jakiej części Legnicy mieszkasz? Ja mieszkam na Piastowskiej w centrum.
A co do wątku marcowego, to serdecznie zapraszam w imieniu wszystkich marcóweczek!

Ania i

Domiś 27 01 2005

bramka Dodane ponad rok temu,

Re: Z dnia na dzień: butelka – “BE”

to calkiem typowy objaw dla dzieci karmionych piersia (niekoniecznie WYLACZNIE piersia, ale w wiekszosci piersia), nie pociesze cie, to moze minac za pare tygodni, za pare miesiecy, albo w ogole nie minac, tyle sie zdazylam dowiedziec gdy mnie interesowal ten temat.

Bramka & Milenka

Znasz odpowiedź na pytanie: Z dnia na dzień: butelka – “BE”

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Depeche Mode - jestem załamana!!!!!!!
Jestem mega załamana, wściekła na siebie i bezsilna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma już biletów na koncert DM – mojej pierwszej największej miłości... Nie mogę kupić biletu na zespół który od ponad 15
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
wolne działanie forum
Witam. Jestem w zasadzie nowy na tym forum i mam pytanie odnośnie prędkości jego działania. Na wyświetlenie spisu for muszę czekać około 3 min. Wyświetlenie spisu topików na każdym z
Czytaj dalej