Za dużo czerwonych krwinek u noworodka

We wtorek moja bardzo dobra koleżanka urodziła córeczkę, mała była malutka ważyła 2650. Dziś dowiedziałam się że ma za dużo czerwonych krwinek, chudnie bardzo, leży w inkubatorze i dostaje kroplówke. Proszę o jakieś informacje na ten temat bo nic nie moge znależć w necie a trochę się denerwuje. Może dziecko którejś z Was tak miało?

Julia i

2 odpowiedzi na pytanie: Za dużo czerwonych krwinek u noworodka

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: Za dużo czerwonych krwinek u noworodka

U nas w rodzinie męża brata zona urodziła malucha o wadze 2450, tez chudła, leżała w inkubatorku (za mała waga wiec ją dogrzewali). I tez maiła za mało czerwonychpłytek ale to ponić nic wielkiego i nie przejmowali sie tym. Teraz ma 2 miesiące i wszystko jest ok. Nie martw się.

Ola, Asia (4,5 lat) i Filip (8 mies)

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: Za dużo czerwonych krwinek u noworodka

U nas w rodzinie męża brata zona urodziła malucha o wadze 2450, tez chudła, leżała w inkubatorku (za mała waga wiec ją dogrzewali). I tez maiła za dużo czerwonychpłytek ale to ponić nic wielkiego i nie przejmowali sie tym. Teraz ma 2 miesiące i wszystko jest ok. Nie martw się.

Ola, Asia (4,5 lat) i Filip (8 mies)

Znasz odpowiedź na pytanie: Za dużo czerwonych krwinek u noworodka

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Dear Mr President
https://www.youtube.com/watch?v=6DEh0eSpNvY Slyszalyscie nowa piosenke Pink?Odwazna z niej kobitka:)Piosenka piekna i wzruszajaca ale czy troche nie za surowo wszyscy go oceniaja?. Co sadzicie?? Tlumaczenie z neta. Drogi panie prezydencie Chodź, przejdźmy się Udawajmy, że
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Jak zachęcić do rysowania
Opadam z sił. Serio. Artek uwielbiał rysować, malować, wycinać i sklejać. Od jakiegoś czasu nic z tych rzeczy. Zauważyłam to jakiś miesiąc temu, gdy kilka razy z rzędu na wystawie
Czytaj dalej