zabezpieczenia – proszę o radę

W srodę jadę do Szczecina na zakupy i już zdecydowanie musze kupic zabezpieczenia . Wiem że mają z firm Chicco i Canpol . doradźcie proszę co Wam się z tych firm sprawdziło a co było bublem . wiem że z chicco dobre są zabezpieczenia na kanty ….. a moze poszukać w innych sklepach innej firmy ?

Monia i Olgutek 9 m-cy !

6 odpowiedzi na pytanie: zabezpieczenia – proszę o radę

duska Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

Przy pierwszym dziecku używałam zabezpieczeń z Ikea. (głównie na kanty stołów, gniazdka i szuflady i szfki w kuchni) Mają całkiem dobre i duży wybór. Tylko nie wiem jak są one porównywalne cenowo z innymi.
Pzdr

Duśka i Emila (09.10.2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

zdecydowanie potwierdzam opinię o zabezpieczeniach na kanty z chicoo – są najlepsze! Polecam też blokadę do szafek z canpolu (ale pod warunkiem że masz szafkę dwudrzwiową, z gałkami, nie sprawdza się przy szafkach jednodrzwiowych). Chicco ma też genialne blokady na lodówkę, którymi ja (podpatrując u Smoki) zabezpieczyłam szuflady :-)))
Canpol z kolei ma dobre zabezpieczenie na drzwi (taką podkówkę).
Bublem okazały się zabezpieczenia na kanty z ikei.

Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią 🙂

Dodane ponad rok temu,

P.S.

Ikea i Canpol mają świetne zabezpieczenia na gniazdka! Odradzam Ci kupowanie zatyczek z rysunkami misiów itp. Najlepsze są białe, bez wzorków – takie, które nie przyciągają uwagi dziecka 🙂

Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią 🙂

1014monia Dodane ponad rok temu,

Re: P.S.

Dzięki serdeczne , teraz będzie trochę łatwiej się zdecydować .

Monia i Olgutek 9 m-cy !

Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

najlepszym zabezpieczeniem szafek i szuflad okazało się… poodkręcanie rączek i uchwytów; przynajmniej na razie się sprawdza, ale pewnie do czasu… póki Krzyś nie nauczy się ich otwierać “od dołu”

[i]Ewa i Krzyś (14 mies.)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

O tak… u nas do tego doszło odpowiednie ustawienie stołu jako zabezpieczenie na kanty 😉 i obwiązanie sznurkiem trzech uchwytów mało używanej szafki. Ale od niej te planuję odkręcić uchwyty. W ogóle szafke podwójną, na której sprawiłyby się zabezpieczenia frmowe, mam 1 (słownie: jedną).

Gdyby koś miał pomysły na:
– zabezpieczenie komputera męza przed resetem,
– ochronę drukarki przed rytmicznym włączaniem i wyłączaniem,
– zablokowanie w klawiaturze klawisza espace – będę wdzięczna 😉

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: zabezpieczenia – proszę o radę

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
w końcu są ( zęby )
Szły i szły i szły , każdy nocny kryzys był zwalany na zęby i dopiero dzisiaj , na granicy 10-ego miesiąca , są dwie dolne jedynki i górne chyba też
Czytaj dalej
Polecam
Polecam Krakowiankom
piątkową Gazetę Wyborczą - w dodatku krakowskim jest lista krakowskich przedszkoli wraz ze szczegółami typu zajęcia dodatkowe, godziny itp. Kopalnia wiedzy! Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią :-)
Czytaj dalej