zabezpieczenia – proszę o radę

W srodę jadę do Szczecina na zakupy i już zdecydowanie musze kupic zabezpieczenia. Wiem że mają z firm Chicco i Canpol. doradźcie proszę co Wam się z tych firm sprawdziło a co było bublem. wiem że z chicco dobre są zabezpieczenia na kanty….. a moze poszukać w innych sklepach innej firmy?

Monia i Olgutek 9 m-cy !

6 odpowiedzi na pytanie: zabezpieczenia – proszę o radę

duska Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

Przy pierwszym dziecku używałam zabezpieczeń z Ikea. (głównie na kanty stołów, gniazdka i szuflady i szfki w kuchni) Mają całkiem dobre i duży wybór. Tylko nie wiem jak są one porównywalne cenowo z innymi.
Pzdr

Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

zdecydowanie potwierdzam opinię o zabezpieczeniach na kanty z chicoo – są najlepsze! Polecam też blokadę do szafek z canpolu (ale pod warunkiem że masz szafkę dwudrzwiową, z gałkami, nie sprawdza się przy szafkach jednodrzwiowych). Chicco ma też genialne blokady na lodówkę, którymi ja (podpatrując u Smoki) zabezpieczyłam szuflady :-)))
Canpol z kolei ma dobre zabezpieczenie na drzwi (taką podkówkę).
Bublem okazały się zabezpieczenia na kanty z ikei.

Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią 🙂

Dodane ponad rok temu,

P. S.

Ikea i Canpol mają świetne zabezpieczenia na gniazdka! Odradzam Ci kupowanie zatyczek z rysunkami misiów itp. Najlepsze są białe, bez wzorków – takie, które nie przyciągają uwagi dziecka 🙂

Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią 🙂

1014monia Dodane ponad rok temu,

Re: P. S.

Dzięki serdeczne, teraz będzie trochę łatwiej się zdecydować.

Monia i Olgutek 9 m-cy !

Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

najlepszym zabezpieczeniem szafek i szuflad okazało się… poodkręcanie rączek i uchwytów; przynajmniej na razie się sprawdza, ale pewnie do czasu… póki Krzyś nie nauczy się ich otwierać “od dołu”

[i]Ewa i Krzyś (14 mies.)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia – proszę o radę

O tak… u nas do tego doszło odpowiednie ustawienie stołu jako zabezpieczenie na kanty 😉 i obwiązanie sznurkiem trzech uchwytów mało używanej szafki. Ale od niej te planuję odkręcić uchwyty. W ogóle szafke podwójną, na której sprawiłyby się zabezpieczenia frmowe, mam 1 (słownie: jedną).

Gdyby koś miał pomysły na:
– zabezpieczenie komputera męza przed resetem,
– ochronę drukarki przed rytmicznym włączaniem i wyłączaniem,
– zablokowanie w klawiaturze klawisza espace – będę wdzięczna 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: zabezpieczenia – proszę o radę

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
w końcu są ( zęby )
Szły i szły i szły, każdy nocny kryzys był zwalany na zęby i dopiero dzisiaj, na granicy 10-ego miesiąca, są dwie dolne jedynki i górne chyba też, ale nie mogłam
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy ktoś z Was był w Tunezji (Sousse)?
Cześć dziewczyny, Czy ktoś z Was był w Tunezji (Sousse)? Wybieram się od 21 marca na wycieczkę z mężem do Tunezji (Sousse). Co mogłybyście mi polecić że jest godne zwiedzania albo
Czytaj dalej