zabezpieczenia w domu

Moja Ada dołączyła ostatnio do raczkujących maleństw i w związku z tym mam pytanie o zabezpieczenia jakie należy zainstalować w domu. Już zabezpieczyłam wszystkie kontakty białymi zaślepkami tak jak radziła kiedyś chyba Katarzynka. Zastanawiam się czy są do kupienia jakieś blokady szuflad i szafek, bo młoda się do nich dobiera i boję się, że sobie przytnie paluszki. Co zrobić z kablami, których nie da się schować pod dywanem (bo go nie ma 😉 ).
Będę wdzięczna za wszelkie rady. Może macie jeszcze jakieś ważne spostrzeżenia w tym temacie?
Pozdrawiam

Kasia i Ada (15.01.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: zabezpieczenia w domu

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia w domu

Co do szafek-są blokady, nie tylko na szafki czy szyflady ale też na drzwi czy okna. Najlepiej kupić takie w Ikei, ale w sklepach z akcesoriami meblowymi. Natomiast jeśli chodzi o kable to są tzw. korytka kablowe, do kupienia w sklepach elektrycznych. Są różnej średnicy, tak że zmieści się tam kilka kabli.
My też niedługo będziemy musieli się tym zająć… 🙂

Asia i Ola (6 i 1/2 m-ca!)

zielony Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia w domu

W IKEA mają najróżniejsze cuda do zabezpieczania.

pozdrawiam
Krzysiek
tatuś Dawidka (17-03-2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: zabezpieczenia w domu

świetnie sprawdzają się silikonowe nakładki na kanty mebli Chicco, kable popakuj w takiie plastikowe węże – można kupić w Ikei. A drzwi zabezpieczyłam przed zamykaniem taką nakładką z canpola. Tak jak już pisałam wcześniej – te wszystki zabezpieczenia najlepiej zainstalować duużo wcześniej (np. nakładki na kanty założyłam dopiero gdy Nati zaczęła wstawać – efekt był taki, że zauważyła że na stole pojawiło się coś nowego i na początku namiętnie je zrywała)

Znasz odpowiedź na pytanie: zabezpieczenia w domu

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Badania jeszcze raz
Ja znowu z tymi badaniami mam juz czesc wynikow. Cytomegalii wirusa nie stwierdzono, toxo tez (wynik egatywny). Mam pytanie odnosnie wirusa Rubelli, ( to od tej rozyczki). mam napisane cos takiego: Rubella IgG
Czytaj dalej
Dla starających się
A ja też sobie czekam, cierpliwie i...
Staram się nie myśleć o tym, że fasolka zagościła w moim brzuszku. Nie chcę się rozczarować, ale piszę Wam o tym, bo to tak nie ładnie trzymać w tajemnicy podczas
Czytaj dalej