zaczełam odstawianie co dalej????

Wzięłam się w garść i dziś w nocy spróbowałam dać Nikolce herbatke w nocy zamiast cycka i udało się!!! Wypiła kilka łyczków i spała dalej, budziła się 3 razy.
Rano wstałam szybciutko i dałam jej kaszke oczywiście łyżeczką. Moje cycusie jeszce mocno nie nabrały (dziwne), ale kiedy mam wziąść te tab letki na przepalenie. Czy muszę Nikolkę nauczyć pić sztucznego mleka i ile razy dziennie?

Boże boję się tylko wieczora jak ona uśnie bez cycka?!
Ale musiałam wykorzystać tą okazję, bo to pierwsza noc kiedy ona nie cycała. Jak myślicie czy to już będzie koniec, czy zapomni, bo potem już nie ma odwrotu?
Tak to przeżywam że całą noc nie spałam. Na razie jest bezboleśnie dla niuni.

ave + Nikola!-02.07.2003 !

2 odpowiedzi na pytanie: zaczełam odstawianie co dalej????

Dodane ponad rok temu,

Re: zaczełam odstawianie co dalej????

A dlaczego już ją chcesz odstawić?
Ja jeszcze nawet o tym ni emyślę bo Mikołaj to taki cycoch że nawet nie mam co próbowac ……. a zresztą niech się nassie jak ma okazję :))))

Ewa i Mikołajek ur.14.07.03

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: zaczełam odstawianie co dalej????

Jagoda sama się odstawiła od piersi gdy miała 8 miesięcy. Nie miałam żadnych problemów z zastojami, mleko po prostu przestało się produkować.
Jagoda je teraz mleczko sztuczne NAN2 HA, rano butla 200 ml oraz przed snem drugi raz tyle samo plus kaszka Sinlac. Po tym pięknie zasypia choć ze smoczkiem w buźce.
W ciągu dnia nie daję jej mleczka ale je dwudaniowy obiadek, kazszkę ryżowo-owocową na wodzie oraz deserek i chrupki kukurydziane.

Pozdrawiamy,

Basia i Jagódka (28.06.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: zaczełam odstawianie co dalej????

Dodaj komentarz

Polecam
bajki i baśnie trochę inaczej
zapraszamy do lektury duchowych baśni i opowieści i dla rodziców i dla dzieci [url]http://www.geocities.com/macierz2002/dbib.html[/url] możliwe są również bezpłatne papierowe wydania bajek pozdrawiamy Członkowie Stowarzyszenia "Macierz"
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ratunku - swędzi !!!
Dziewczyny nie wim co robić. Moja gina zaleciła mi stosowanie kilku leków w tym dopochwowo Macmiror i Lactovaginal, wydaje mi się bez widocznych wskazań, gdyż nic się nie działo, ani
Czytaj dalej