Zadumanie..

Witam wszystkich.
W czasie jednej z wielu bezsennych nocy przychodziły mi róże myśli do głowy,miedzy innymi i ta.
Każda z nas wie ile kosztuje leczenie,wizyty u lekarzy.i niekończące się badania to są dla wielu z nas bajońskie sumy.Ale czego się nie robi by mieć upragnionego dzidziusia.I tak sobie myślałam gdyby tak dorwać tych co siedzą w sejmach, senatach wymusić na nich by nasze leczenie było refundowane.Jest nas cała rzesza tu na forum, i nie tylko,codziennie ktoś dowiaduje się że nie może mnieć dzidzi że choruje. To smutne,wiele z nas często nie stać na leczenie wizyty z powodu pieniędzy rezygnuje często z leczenia.
Często zadaje sobie pytanie czy tak musi być?
Ale odpowiedzi nie widzę. To takie moje nocne zadumanie.
Pozdrawiam.

Anna Góra

1 odpowiedzi na pytanie: Zadumanie..

belcia Dodane ponad rok temu,

Re: Zadumanie..

Nie mogę pozostać obojętna na twój post!!!!! Doskonale przekonałam się o tym, że bez dużej kasy ani rusz!!!! Na szczęście na razie udało mi się wyprosić u mojego lekarza skierowanie do szpitala na hsg, ale ile mnie to kosztowało nerwów. Ten, za przeproszeniem, “pajac” stwierdził, że hsg mam zrobić koniecznie u niego za 250 zł!!! To wtedy było dla mnie ok. 1/2 wypłaty!!! Zwlekałam bo nie było mnie stać… To nie moja wina, że nie ma pracy w Polsce dla młodych ludzi… Więc gdy poszłam do gina w piątek to on mi na moją prośbę, że w szpitalu to będzie bardzo drogo, bo łóżko i.t.d.?????????????????? Ale dla kogo drogo??? Przecież ja nic nie płacę. No ale dał z wielką łaską. Zrobił badanie na czystość ale już “zajrzeć głębiej” to mu się nie chciało!!!!

Troszkę odbiegłam od tematu. Reasumując: Mam 22 lata, mój mąż 25. Z powodu braku dobrze płatnej pracy nie stać nas na in vitro. Nie wiem czy bedzie nas stać za 5 lat!!! No a wtedy… wiadomo z każdym rokiem szanse maleją. Bardzo chcemy mieć dzidziusia… No ale w naszym “pięknym” kraju nie liczą się marzenia “przeciętnego, nawet bardzo przeciętnego Kowalskiego”!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Belcia

[Zobacz stronę]

P. S. I pomyśleć, że nawet w Izraelu pierwsze dwie próby in vitro refunduje państwo!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Zadumanie..

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
dlaczego wyje
... codziennie od tygodnia po kilkanascie minut do nawet 2 godz. zawsze po 19.30 czyli przed kapiela po niej albo nawet w trakcie. wyeliminowalam: uszka, nosek, mocz, nowe jedzenie, to ze ja cos zjadlam, nie wiem
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Mo Syn skończył już 4 m-ce!!!
Właśnie dziś -24 sierpnia Filipek obchodzi swoje małe urodzinki...mamy już za sobą 4 m-ce!!! Czas leci bardzo szybko, a Filipek jeszcze szybciej rośnie. Jak patrze na jego "dawne" ubranka w rozm 56,
Czytaj dalej