Zajęcia taneczne dla maluchów

Czy ktoś może polecić mi jakieś zajęcia taneczne dla czterolatki? Basia ma chyba dryg do tańca, chciałabym tego nie zmarnować. Jest jakieś miłe miejsce w Warszawie?

8 odpowiedzi na pytanie: Zajęcia taneczne dla maluchów

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MONA14:Czy ktoś może polecić mi jakieś zajęcia taneczne dla czterolatki? Basia ma chyba dryg do tańca, chciałabym tego nie zmarnować. Jest jakieś miłe miejsce w Warszawie?

Wpisz w googla dom kultury i dzielnicę – na pewno coś się w pobliżu znajdzie :).
Teraz kursów więcej niż dzieci 😉

magdoosha Dodane ponad rok temu,

fajne miejsce do tańca na Woli – blisko centrum

Znam super miejsce na Woli na Miedzianej 11 (w dużym budynku na I pietrze). Mają tu zajęcia taneczne już dla maluszków od 3 lat. Ja chodzę tu z moim sześciolatkiem na karate. Warunki i atmosfera rewelacyjne! Jak chcesz zapisać na taniec to wiem, ze wybór jest spory: balet, hip-hop, jazz, fusion dance (łączenie technik) w różnnych przedziałąch wiekowych. A najfajniejsze jest to, ze my mamy możemy tez aktywnie spożytkować czas w oczekiwaniu na zakończenie zajęć dziecka – bo równolegle do zajęć dzieci odbywają się zajęcia dla kobiet.

mona14 Dodane ponad rok temu,

Owszem w internecie można znaleźć wszystko ale nie ma gwarancji, że to dobre miejsce. Ta szkoła na Miedzianej, jak się nazywa? Szperałam w internecie i znalazłam pod tym adresem przynajmniej dwie….faktycznie sporo tych szkół tańca.

magdoosha Dodane ponad rok temu,

Studio Tańca Free Art Fusion. Sprawdzona, więc szczerze polecam. strona internetowa tej szkoły to ciągiem pisana nazwa: freeartfusion.
wiesz, widziałam w studio ogłoszenie, ze w przysżłą sobotę 2.10.10organizują dzień otwarty z zabawami dla dzieci – to możecie iść i sami sprawdzić. Na stronie internetowej pewnie tez umieścili jakieś info w tym temacie.

kolinka Dodane ponad rok temu,

polecam Małego Artystę

taniec i teatr dla przedszkolaków – [Zobacz stronę] Mam bardzo dobre doświadczenia z nimi:)

rybcia Dodane ponad rok temu,

Nie ma jak reklama, że niby tak przypadkiem… bo ktoś pytał.
Drodzy Państwo taki sposób reklamy niestety działa odwrotnie.

dobro Dodane ponad rok temu,

jest takie fajne centrum tańca szczepan,tyle że u nich większy wycisk niż przyjemności dla malucha 0 działali pod warszawą, ale czy w samej wawce to nie jestem pewna:)

velveta Dodane ponad rok temu,

mój był dziś pierwszy raz na tańcach. wczoraj na gimnastyce korekcyjnej. bardzo był zadowolony, ale jednak bardziej z gimnastyki 😀

Znasz odpowiedź na pytanie: Zajęcia taneczne dla maluchów

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Zajęcia taneczne dla maluchów
Zastanawiam się nad wysłaniem mojej pociechy na jakieś zajęcia ruchowe czy taneczne. Czy ktoś może mi coś polecić w Warszawie? Basia ma dopiero 4 latka.
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
balsam kapucyński dla dzieci???????????
wiem, że to już było ale nie mogę się doczytać więc zapytam wtajemniczone: można to to dać moim maluchom znaczy 5 i 2 latkom? jesteśmy właśnie w trakcie odrobaczania... dokończyć kurację i
Czytaj dalej