ZAPACH TRANU

ostatnio małemu zaczęłam podawać tran i niestety kilka rzeczy zostało nim oblanych (albo oplutych):) niestety mimo prania nie mogę pozbyć się tego okropnego zapachu z ciuszków.

Czy któraś z Was może zna jakiś sposób na to??

5 odpowiedzi na pytanie: ZAPACH TRANU

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ladiagg:ostatnio małemu zaczęłam podawać tran i niestety kilka rzeczy zostało nim oblanych (albo oplutych):) niestety mimo prania nie mogę pozbyć się tego okropnego zapachu z ciuszków.

Czy któraś z Was może zna jakiś sposób na to??

Wyprałabym w płynie do mycia naczyń i w jak najgorętszej wodzie.

Dodane ponad rok temu,

niestety musisz wyprać ze trzy, cztery razy pod rząd

ja tak robię jak mi się coś zaleje, nie znoszę zapachu tranu dlatego kupiłam ostatnio kidabion w takich kapsułkach, młodsza kapsułkę rozgryzła, wypiła zawartość a kapsułkę wyrzuciła oczywiście nie myjąc rączek
efekt był taki, że wysmarowała tą resztka na palcach co jej w rączki wpadło,
myślałam, że szału dostanę bo gdzie siadłam tam ogarniała mnie wszechobecna woń tranu…

ladiagg Dodane ponad rok temu,

Niestety płyn do naczyń i prawie wrzątek:( nie zadziałały.

Nie wiem ile razy, ale wyprałam już chyba z 5 i nadal ten okropny zapach, a co najgorsze oblana została moja poduszka:Płacz:
Piorę ją i wietrze na zmianę, mam nadzieję że w końcu coś zadziała.

mamajoanna Dodane ponad rok temu,

kilka tygodni temu miałam to samo – nie pomogło nic, nawet pranie w wodzie z octem i cytryną, ostatecznie ciuszki wylądowały w koszu.
wiem, że nie takiej rady szukałaś 😉

relinka Dodane ponad rok temu,

to ja Ci napiszę że mi Majka zalała ostatnio najładniejszą bluzeczkę,to znaczy ja jej podając jakoś wylałam z łyżki i odrazu namoczyłam w vaniszu,ale plamę namoczyłam bezpośrednio w tym żelu na jakąś godzinę,niczym nie rozcieńczając a potem wyprałam w pralce z proszkiem i dużą ilością płynu i nie ma śladu i zero tego wstrętnego rybiego zapachu,pachnie proszkiem i płynem

Znasz odpowiedź na pytanie: ZAPACH TRANU

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Pęknięcie błony bębęnkowej-pilne
Czy ta "przypadłość"=szpital? Mąż siedzi w szpitalu na izbie z Arturem, obawiam sie, że go zostawią w szpitalu, a tego nie chcę. Czy to konieczność? Ma pytać lekarza, ale znając męża, nie będzie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Chirurg dziecięcy/ortopeda W-wa pilne doscyć
Szukam, sensownego, nie musi byc najlepszy na świecie, ale chciałbym, żeby był do rzeczy ;) Może ktoś zna? Temat dość pilny.
Czytaj dalej