zapalenie oskrzeli

Mój malutki ma rozległe zapalenie oskrzeli. Tak mi z tym smutno, że muszę o tym napisać. On tak się męczy, ciężko mu się oddycha, kaszle, otrzymuje zastrzyki, a co gorsza chcą go skierować do szpitala. Już 2 tygodnie ma katar, nie chce żadnych “parówek” z majeranku i w ogóle nie wiem co mam robić.

JustyB

6 odpowiedzi na pytanie: zapalenie oskrzeli

Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

Ojej, bardzo bardzo CI współczuję. Na pewno wszystko będzie w porządku, bo wiele maluszków przechodzi zapalenie oskrzeli, a nawet płuc. Głowa do góry, ale wiem, jakie to straszne patrzyć, jak Twoje dziecko się męczy. Moja malutka miała gigantyczne kolki codziennie prawie 3 godziny i strasznie się darła i wiła z bólu, to też nie był pocieszający widok, bo nie mogłam jej pomóc:(. Na szczęście wszystko przeminęło i jesteśmy szczęśliwe, u Ciebie będzie tak samo. Pozdrawiam.

Joanna mama Julci

alicjal Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

Jeśli musi iść do szpitala, to bądź tam razem z nim. To straszne przeżycie dla dziecka. Ja byłam ze swoim maluszkiem i widziałam inne dzieci, których mamy nie mogły być z nimi. To było smutne – ból, choroba, obce środowiski i samotność. Niektóre mamy nocowały nawet na stoleczkach. Mi na szczęście dali łóżko, bo karmiłam.
Życzę zdrowia Twojemu maluszkowi a Tobie dużo siły. Jeśli to możliwe nie zostwaiaj go samego!

alicjal Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

Ale może nie będzie tak źle. Trzymajcie się.

jsut7 Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

Dziękuję za słowa otuchy.

JustyB

jsut7 Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

Wiem, że to straszne przeżycie dla dzidziusia zostać samemu w szpitalu. Napewno pójdę z nim bo jeszcze go karmię piersią. Sama tak naprawdę boję się tego pobytu (mam jakiś lęk przed szpitalami).

JustyB

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: zapalenie oskrzeli

moja tez to przeszla…..tez dostawala zastrzyki…. Na szczescie wszystko dobrzesie skonczylo…trzymam kciuki

ASIA MAMA EWY

Znasz odpowiedź na pytanie: zapalenie oskrzeli

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
oilatum
Moja mała ma bardzo suchą skórę i ciągle jej sie łuszczy. Smaruje oliwka czasem kremem, ale nic nie pomaga. I dzis kupilam oilatum plus - płyn do kąpieli leczniczej. Dodalam do
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
skarpeteczki czy ciapetki? co robić?
Michaś od kiedy zaczął chodzić zakładam mu skarpeteczki antypoślizgowe a od kiedy zakłada się buciki (papetki)? różne słyszę opinie na ten temat, a co Wy zakładacie swoim dzieciaczkom? Ania i mały
Czytaj dalej