Forum: Karmienie

Zapalenie piersi raz jeszcze.

Kochane dziewczyny,wlaśnie sobie siedzę, i przykładam do mojej biednej piersi zmasakrowaną kapustę (nota bene zdiagnozowałam się i wiem co robić dzięki temu forum!!!) i tak się zastanawiam – z czego to cholerstwo mi się wzięło? Małą karmię regularnie, nie dopuszczam do zastojów, jak zaczyna coś pobolewać – masuje, no i budzę się dziś rano i żądam śmierci, tak boli!! A do tego gorączka 40 stopni! Czy ktoś mi powie, z czego ten się zrobił? Z przeziębienia? Zawiania??Pozdrawiam wszystkich, szczególnie te dziewczyny,ktore już pisały na ten temat-dzięki Waszym postom wiem, co robić.

gietat+Irena

3 odpowiedzi na pytanie: Zapalenie piersi raz jeszcze.

Dodane ponad rok temu,

Re: Zapalenie piersi raz jeszcze.

Nie wiem skąd się wzięło, nie znam odpowiedzi na Twoje pytania, ale łączę się z Tobą w bólu. życzę Ci, żeby jak najszybciej przeszło.
Pozdrawiam


Ola i Ulcia (24/03/04)

Dodane ponad rok temu,

Re: Zapalenie piersi raz jeszcze.

mogło się wziąć np od źle dobranego stanika, kopnięcia przez dziecko, ucisku w nocy na pierś, ktoś może choruje u ciebie w domu? i wiele innych. Ja w piatek miałam zastój i na szczęście nie przeszło w zapalenie. Trzymaj się. Jeśli nadal masz gorączkę, jedź do szpitala na izbę przyjęć. Podadzą Ci antybiotyk, taki który nie szczkodzi dziecku oczywiście.

suzzie Dodane ponad rok temu,

Re: Zapalenie piersi raz jeszcze.

bardzo wspólczuję – naprawdę. przechodziłam przez to tydzień temu. mi zrobiło się momentalnie w jednej chwili miałam prawie puste piersi a po chwili już zastój!!
a wszystko przez kolkę Michałka- odciągnęłam mleczko wcześniej żeby rozpuścić w nim plantex niestety/na szczęście mały usnął w międzyczasie, więć odciągnęłam wszystko. obudził się w nocy znowu z kolką – dałam mu mleczko z plantexem i właśnie w trakcie kiedy on je wypijał moje piersi stały się kamienne. wystarczyło 15 min.. Misiek nie chciał ssać więcej więc znowu walka laktatorem. reszte nocy spędziłam w wannie na masowaniu…pomogło – na szczęście!
a na gorączkę położna poradziła mi wziąć Panadol dla dzieci – maleństwu nie zaszkodzi a tobie na pewno pomoże
życzę powodzenia!!!
Zuzia

Znasz odpowiedź na pytanie: Zapalenie piersi raz jeszcze.

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Huggies 3 (4-9 kg) mega pack 86 szt.
Nową paczkę pieluch Huggies mega pack nr 3 od 4 do 9 kg(86 sztuk) odsprzedam za 40 zł osobie miszkającej w Warszawie (umOwimy się co do miejsca wymiany pieluch na
Czytaj dalej
Książka kucharska
Pyszny Przekładaniec
Warstwa makowa: 20 dag maku 4 jajka po póltorej łyzki maki pszennej i bułki tartej łyzeczka proszku do pieczenia 2 dag rodzynek 1 łyżka posiekanych orzechów 1 szkl. cukru 1-2 łyzki miodu żółtka utrzeć z cukrem, miodem; dodać sparzony
Czytaj dalej