zapłodnienie blisko @, ciekawe jaka płeć

Witam!
Ciekawi mnie, wśród osób które znają już płeć i wiedzą że do zapłodnienia doszło przed oczekiwaną miesiączką. No właśnie czy to bardziej na chłopaka czy na dziewczynkę. hihi przyznam szczerze że przy 1 dziecku celowaliśmy na dziewczynkę i się udało a teraz bez celowania będzie drugie /na 4 dni przed @/ ciekawi mnie czy jest jakaś przewaga płci. Bylam już na usg ale niestety dzidzia ubrała się w pępowinkę 🙂 i nie było widać. Pozdrawiam przyszłe mamusie i dziękuję za odpowiedzi.

2 odpowiedzi na pytanie: zapłodnienie blisko @, ciekawe jaka płeć

magdzik22 Dodane ponad rok temu,

Re: zapłodnienie blisko @, ciekawe jaka płeć

Po owu są dużo większe szanse na chłopca – bo Y szybsze, choc mniej wytrzymałe. Stawiałabym więc na chłopaka. Chyba, że Ci się owu maksymalnie przesunęła w okolice @. Zwróciłaś uwage na objawy owulacyjne i potrafisz to teraz umiejscowić w czasie?

M&Marta i Wrześniątko

toeris Dodane ponad rok temu,

Re: zapłodnienie blisko @, ciekawe jaka płeć

U nas na 6 dni przed @ jest chlopiec

Toeris, Ala (14.09.03) i Tus (25.11.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: zapłodnienie blisko @, ciekawe jaka płeć

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
na 90 % będzie córeczka :)
byłam na usg:) wszystko ok. na 90 % Kubus bedzie miał siostrzyczkę - więc jego marzenie się spełniło :) ufffff ILONA,KUBEK [img]https://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181732.jpg[/img] + LIPCUSIĄTKO
Czytaj dalej
Polecam
fotelik samochodowy
Zamierzamy małej kupic fotelik do 18 kg. Chcielibyśmy kupić nowy, bo posłuzy przez następne trzy lata. Zainteresowalismy sie fotelikiem firmy RENOLUX. Fotelik, który nas interesuje jest obortow ( [url]https://www.bajka.net/shop.php?act=art_descr&art_id=739286&[/url] ).
Czytaj dalej