Zapraszam na rogale świętomarcińskie

Wirtualne więc nie tuczą, można opchać się do woli


to nie ja;)

PS: Wielkopolanki – ciekawa jestem jaki będzie w tym roku cenowy rekord za kilogram, w piekarni płaciłam 26,-zł/kg, ale takie bez certyfikatu, za to przepyszne

53 odpowiedzi na pytanie: Zapraszam na rogale świętomarcińskie

  1. już mi ślinka cieknie… 😛
    niestety zamknęli cukiernię w moim mieście, w której robili przepyszne rogale marcińskie i teraz będę musiała eksperymentować

    • pod Poznaniem 32 za kg

      • No i apetytu mi narobila…Eeeech…

        • już jestem po jednym

          w Piotrze i Pawle z certyfikatem – 27zł z groszami za kg, za 6 rogali zapłaciłam 31 zł
          no ale raz w roku – muszą być i już 🙂

          • Zamieszczone przez Mikusiowa
            no ale raz w roku – muszą być i już 🙂

            Tak jest

            Moje pachną w aucie, już się nie mogę doczekać

            • ja nie lubię rogali więc nie kupuję zakontraktowany też nie lubi
              Oluś jadł w p-kolu

              doznałam dziś szoku w Piotrze i Pawle kg 42zł porażka

              • w Lidlu przed zamknięciem były po 3,49 sztuka

                • uwielbiam rogale świetomarcinskie
                  cena mnie powalila Mikusiowa w takiej cenie bym nie kupila, wolała bym karkowke

                  • no to tanie
                    moja szwagierka za jednego dała 5,70

                    • Zamieszczone przez Mikusiowa
                      już jestem po jednym

                      w Piotrze i Pawle z certyfikatem – 27zł z groszami za kg, za 6 rogali zapłaciłam 31 zł
                      no ale raz w roku – muszą być i już 🙂

                      Zamieszczone przez alice82
                      ja nie lubię rogali więc nie kupuję zakontraktowany też nie lubi
                      Oluś jadł w p-kolu

                      doznałam dziś szoku w Piotrze i Pawle kg 42zł porażka

                      Niestety u nas nie ma tej tradycji – a szkoda 🙁

                      Ale z tego co widze to lepiej blizej Mikusiowej mieszkać niz Alice bo przebicie całkiem konkretne…

                      A ja myslałam że Piotr i Paweł to sieciówka i wszedzie ceny takie same…

                      • to jest sieciówka
                        zalezy jakiej firmy sie kupowało
                        bo mieli kilka do wyboru

                        w Lidlu rano 4,99 za sztukę
                        widać wieczorem promocję zrobili

                        • Zamieszczone przez mama3xM
                          to jest sieciówka
                          zalezy jakiej firmy sie kupowało
                          bo mieli kilka do wyboru

                          w Lidlu rano 4,99 za sztukę
                          widać wieczorem promocję zrobili

                          u nas akurat był tylko jeden rodzaj

                          na sztuki, w cukierni obok, po 2,80 – ale te to nawet nie leżały koło świętomarcińskich

                          • Telimeno zarzuciłam fochem

                            na mojej wiosce były po 29zł

                            • Zamieszczone przez alice82
                              Telimeno zarzuciłam fochem

                              na mojej wiosce były po 29zł

                              no to juz jest bardziej ludzka cena… 😉

                              • Jeszcze nie jadłam nigdy,
                                ale mam zamówione z Poznania – koleżanka przywozi w poniedziałek

                                • koło nas 24zł/kg
                                  jutro rano lecę zakupić

                                  • u nas nie ma 🙁
                                    jadłam chyba 2 lata temu bo mamy serwis naszej firmy w poznaniu i akurat cos do nas posyłali i dołączyli…kartonik rogali:) pyszne były….
                                    w ramach rekompensaty piekę dziś babkę:)
                                    mogę ją nawet nazwac marcińska bo mój marcin juz nie może sie doczekac i siedzi pod piekarnikiem:):)

                                    • Zamieszczone przez alice82
                                      doznałam dziś szoku w Piotrze i Pawle kg 42zł porażka

                                      No nieźle;)

                                      Zamieszczone przez Meme
                                      koło nas 24zł/kg
                                      jutro rano lecę zakupić

                                      No wygrywasz

                                      • My robiliśmy “próby rogalowe” cały tydzień

                                        Kupowaliśmy i w Faworze i w Piotrze&Pawle i w Bieda sklepie (choć chyba też faworowe z tego co pamiętam) i w Chacie Polskiej. Ceny różne.

                                        Dzisiaj za to kupiłam w Poznaniu u Kandulskiego (37 zł/kg) i były zdecydowanie debeściarskie!
                                        Ale do następnego roku wystarczy chyba tego słodzenia 😉

                                        • We wsi pod Poznaniem są po 28 i 32.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: Zapraszam na rogale świętomarcińskie

                                          Dodaj komentarz

                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo