Żarło!!!

Mój dwutygodniowy syn jest strasznym żarłokiem,już nie mam siły.Cały dzień je i je.Siedze z cycem na kanapie i nie moge sie ruszyc nawet do ubikacji,bo jak go odkladam to beksuje.Dobrze przybiera na wadze,ale moze ma malo tego mleka,albo juz sama nie wiem.Czy mialyscie do czynienia z podobnymi żarłokami?

Or&Patryczek 15-08-2003

3 odpowiedzi na pytanie: Żarło!!!

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: Żarło!!!

Oczywiscie kochana ,to normalne.U mnie nie bylo moze tak drastycznie miewalam pol godzinki do godzinki przerwy w jego jedzeniu,ale tak czy inaczej pierwsze kilka tygodni to siedzenie przy cycu i juz podobno po 6tym tygodniu sie to zmienia.Moj maly jak narazie tez zaczyna szybciej jesc i przez to ja mam wiekszze przerwy.ale i tak ma poranne i wieczorne napady zarlocznosci kiedy to musze dalej z tym cycem sporo czasu siedziec.trzymaj sie

Monia i Tymon (08.08.03)

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Żarło!!!

mój był całymi dniami podłączony do mamy. a karmienie trwało nie krócej niż godzinę. żle wspominam ten okres. wszystko mnie bolało, potworne zmęczenie i mały non stop płaczący, albo głodny….
trzeba to przetrwać, za kilka tygodni będzie juz lepiej.

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: Żarło!!!

No a ja miałam odwrotny problem, miki najadał sie w pięc minut i to na …3 godziny!!! Tylko, że potem ból brzuszka, kolki, a jeśli tego akurat udało sie uniknąć i tak ciągle się gnębiłam pytaniem czy on się aby najada, czy to możliwe…Było. Przybywał na wadze pięknie. Tyle że nie od początku o tym wiedziałam, więc swoje przeszłam…No i co lepsze? Godzinami przy cycu czy 3-5 minut i bóle brzuszka? Idealnie byłoby pośrodku, ale cóż…Nie zawsze jest tak dobrze.
PS Choć lekarz mówił,że kolki niekoniecznie od szybkiego jedzenia, ale …
ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku

Znasz odpowiedź na pytanie: Żarło!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
ciąża a zasiłki
POMOCY!! Miałam umowę na czas nie określony jednak zostałam zwolniona w wyniku likwidacji zakładu pracy (pracowałam tam przez prawie 6 m-cy), byłam już wtedy w ciąży i na zwolnieniu lekarskim.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
spanie w dzień
No właśnie, ile razy w ciągu dnia śpią wasze 10-11 mies. pociechy? Kingunia do tej pory spała 2x po ok. 45min., raz o 11 i później o 16. Od kilku dni
Czytaj dalej