zasypianie

Napiszcie proszę czy Wasze dzieci jak są śpiące to zasypiają? Głupie pytanie, co? Pytam sie bo Bartek jak się obudzi to pół godziny może trochę dłużej jest radosny, chce się bawić itd Po godz. już robi się śpiący, ale zamiast zasnąć drze się i sam nie wie czego chce.Jak jest u Was?

Iwona

6 odpowiedzi na pytanie: zasypianie

joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

u mnie jest podobnie. Tylko kiedy on marudzi ja staram się go zabawiać noszę na rękach. Natomiast mój mąż jak mały zacznie marudzic to od razu kładzie go do łóżeczka nawet wtedy jeśli Patryk obudził się godzinkę temu. No i czasem zasypia. Czasem jęczy przez następna godzinke.Różnie to bywa.
asia

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

moja jak jest bardzo spiaca nie moze zasnac….

ASIA MAMA EWY

lomi Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

Z tym zasypianiem to u nas jest roznie. Niekiedy drze sie w nieboglosy i nie wiadomo o co jej chodzi,a nie raz zasnie podczas zabawy hihihi.Dziwna jest natura naszych dzieci:-))))

Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

Może to dziwnie zabrzmi ale im dziecko jest bardziej zmęczone to ma większe trudności z zaśnięciem, całkiem niedawno się o tym dowiedziałam, a powinno być odwrotnie.

Ania i Michałek.

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

U mnie jest podobnie…maluch przed poludniem już po godzinie robi się marudny…właściwie tylko wieczorem usypia “bez proszenia”, sam z siebie……. A tak, to trzeba go wlozyć do óżeczka, dać do dziuba butelkę, dwa razy pociągnie i sam usnie………. Ale czasami nawet butla nie pomaga……..zdarza się także, że uśnie w czasie zabawy……… Ale jak jest bardzo zmęczony to faktycznie usypianie trwa dłużej, dochodzi nawet do tego że wymusza branie na rączki…….

Julka mama Karolka

Dodane ponad rok temu,

Re: zasypianie

Moja mała czasami jest strasznie padnięta, oczy czerwone, załzawione, opadają jej co chwilę, główka leci – a ona z tym walczy i walczy, otwiera te oczy i otwiera, płacze, ale ja wsadzam jej (trochę na siłę, bo nie lubi) smoczka i tak długo ją noszę i kołyszę, aż uśnie i odkładam do łóżeczka. Na szczęście zdarza się to już teraz sporadycznie, bo odkryłam, że ona uwielbia spać na brzuszku i jak jest zmęczona, to tak ją układam, wsadzam smoczek (mała woli ssać kciuk…) i daję pieluszkę – i ona tak ją skręca i skręca łapką i sama zasypia. A jak jest padnięta, to od razu jak ją odłożę to zasypia kamiennym snem. Twojemy synkowi też tak się odmieni, zobaczysz :).

Joanna mama Julci

Znasz odpowiedź na pytanie: zasypianie

Dodaj komentarz

Karmienie
zupa ogórkowa
można dawać 10 miesięczniakowi tę właśnie zupę?, proszę o szybką odpowiedż, bo właśnie gotuję.dla nas. mania
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
mycie główki
Jak często myjecie dzieciom główkę? Podobno maluszkom powinno się ją myć minimum raz na tydz. Iwona
Czytaj dalej