Forum: Karmienie

Zatęsknił za piersią

Moje dziecię od urodzenia było karmione w sposób mieszany. Początkowo była to 1 butelka dziennie. Ostatnio awanturował się przy piersi więc dostawał ją rzadko – przeważnie w nocy i rano. Nietrudno się więc domyślić że pokarm zaczął zanikać. Przez ostatnie 3 dni jadł prawie wyłączniez butelki. Nagle wczoraj przypomniał sobie o piersi i nie dał sobie włożyć smoka. Pierś prawie pusta i jak tu nakarmić go na noc???.
Metodą lekkiego oszustwa udało się jakoś. Ale przy takich zachowaniach synka nie sposób utrzymać wystarczającą laktację. Nie chcę za wszelką cenę walczyć o pierś ale też nie mam nic przeciwko przejściu na butelkę. Zawsze myślałam że maluszki, które spróbowały karmienia butelką nie chcą się męczyć przy piersi – u mnie się to nie sprawdza.
Aga i Juliusz (2 miesiące)

3 odpowiedzi na pytanie: Zatęsknił za piersią

gosiek Dodane ponad rok temu,

Re: Zatęsknił za piersią

to chyba dobrze, ze Julek ciumka pierś- zawsze to zdrowiej i bliżej Ciebie :))

Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
/

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Zatęsknił za piersią

2 m-ce… maluszek… mozesz odciagac mleko? choc przez kilka dni zeby w razie czego mial do czego wracac…

Dodane ponad rok temu,

Re: Zatęsknił za piersią

Wcale mu się nie dziwię… pierś to dla dziecka największa pieszczota… Ja karmiłam i walczyłam o laktację 11 m-cy… teraz Julia wypija dwa razy dziennie sztuczne mleko, a i tak jak widzi moje piersi, to je dotyka, śmieje się w głos, piszczy i tuli się do nich… to piękne i wzruszające.
Poza tym mleko matki jest najlepszą rzeczą, jaką możesz dziecku dać…

[i] Asia i Julia (11 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: Zatęsknił za piersią

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Do dziewczyn z Niemiec i z wtykami w aptece
potrzebuję dla Mojego Teścia leku o nazwie leukaseEN - proszek lub minitabletki. Lek jest na problemy z przetoką, lekarz mówi,że nie ma go w Polsce. Posiadamy na niego receptę. Będę wdzięczna
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Sorry, że Was zamęczam
Mam nastepne pytanie. Po dzisiejszej wizycie (u innego gina)okazało się, że zarówno Hcg i Usg wskazują na 3-tygodniową ciążę. Ale w takim razie do zapłodnienia musiało dojść w dniu kiedy
Czytaj dalej