zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

Mam odwieczne problemy z zatokami. Teraz mam zawalone wszystkie 4 zatoki z prawej strony. Miałam już zabieg na zatoki szczękowe. Na samą myśl o zabiegu,chce mi się uciekać. CZY WIECIE CO JEST DOBRE NA ZATOKI? CZY MACIE JAKIEŚ DOMOWE SPECJAŁY? WIECIE CO ROBIĆ???

3 odpowiedzi na pytanie: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

 1. Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

  Kurcze współczuję bo domyślam się jak to b. Cię boli. A próbowałaś może inchalacji? Ja się na tym nie znam, ale jak moją teściową bolą zatoki to zawsze się inchaluje (kupiła w aptece jakiś zestaw do inchalacji i chyba jakieś kropelki nie wiem bo szczerze to mało mnie to interesowało – bo u niej byle katarek to od razu koniec świata i wszyscy muszą jej żałować).
  Sorry że Ci nie pomogłam, ale naprawdę nie znam żadnych domowych sposobów.

  Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

  • Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

   MOże faktycznie spróbuj tych inhalacji?
   Z tego co wiem, zatoki są potwornie trudne do wyleczenia…
   No i nie dmuchaj nosa “na siłę” – ile wyleci przy drobnym dmuchaniu jest OK. Podobno naturalnym odruchem człowieka jest wciąganie a nie wydmuchiwanie. Własnie podczas takiego mocnego dmuchania – katar idzie w zatoki… tak mi tłumaczył jeden pan doktor…

   Ola+Staś+Tadzio+Basia

   • Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

    u mnie w rodzinie prawie wszyscy mają zatoki…..ciocia masowała nos od góry do dołu i w ten sposób ściekała ropa….tylko trzeba to robić regularnie i często…..

    A mojej Mamie i Babci zatoki przeszły po…..trzech wizytach u bioenergoterapeuty……..ropa ciekła ciurkiem, ale problem zatok znikął……gdybym tam z nimi nie pojechała to bym nie uwierzyła………..

    Julka i 14 miesięczny Karolek

    Znasz odpowiedź na pytanie: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo