ŻELAZNA :)

W rankingu Rzeczpospolitej Szpital św. Zofii na Żelaznej w Warszawie otrzymał 3 lokatę wśród szpitali jednoprofilowych (tzn. zajmujących się jedną specjalnością) i w kraju.

Jest też 3 najlepszym szpitalem w województwie Mazowieckim (tu brano pod uwagę wszystkie – jednoprofilowe i wieloprofilowe)

pozdrawiam

Szymon

5 odpowiedzi na pytanie: ŻELAZNA :)

marciki Dodane ponad rok temu,

Re: ŻELAZNA 🙂

Kiedy opublikowany był ranking w Rzeczpospolitej?

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: ŻELAZNA 🙂

Dziś 🙂 To jest ranking na podstawie danych z Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia wydającego szpitalom Akredytacje.

Szymon

mai Dodane ponad rok temu,

Re: ŻELAZNA 🙂

I slusznie!

Marta& Amelia 11.05.04

orange Dodane ponad rok temu,

Re: ŻELAZNA 🙂

Bardzo, bardzo się cieszę

Zwłaszcza, że w przyszłym miesiącu planuje tam kilkudniowy pobyt

Pozdrawiam, Orange

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: ŻELAZNA 🙂

I ja się cieszę, bo na tle całości wygląda to imponująco…
W rankingu szpitali z Mazowsza pierwsze i drugie miejsce zajmują szpitale wieloprofilowe, więc konkurowanie z nimi to wyczyn…

A w kategorii monoprofilowych pierwsze miejsce zajął Szpital Chirurhiczny w Piekarach Śląskich (Słynna chirurgia plastyczna – leczenie poparzeń) a drugie Szpital Położniczo Ginekologiczny Akademii Medycznej w Poznaniu (ul. Polna) a wiadomo że szpitale Kliniczne mają ogromne możliwości… A św. Zofia oba szpitale wyprzedziła w ilości punktów za jakość opieki :)) Słabiej od nich wypadła pod względem zarządzania i opieki medycznej – ale to ostatnie wynika z wielkości szpitala i jego statusu – nie jest kliniczny, więc nie ma profesorów… Te 3 miejsca to chyba duże osiągnięcie :))

Życzę powodzenia i miłego pobytu :))

Szymon

Znasz odpowiedź na pytanie: ŻELAZNA :)

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
dziś 21:30 TVP2
Słyszałam, że ma być Ekspres Reporterów poświęcony wykrywaniu wad u dzieci w stadium płodowym - czy coś w tym stylu. Słabo słyszałam osobę, która mi to polecała. Może będzie interesujące.
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Tylko papki! - boję się o jej zdrowie...
Sonia ma prawie 16 miesiecy i nie chce jesc obiadów. W gre wchodzą tylko zupki i to miksowane - zadnych grudek. Takich zupek zjada ok.600 ml dziennie, ale co z
Czytaj dalej