Forum: Karmienie

zielone kupki po bebilonie?

dziewczyny, coraz częściej tu goszcze… czy u was też przy karmieniu butlą dzidzia ma zielone kupki – ale takie super zielone aż seledynowe -prawie świecą! czy to norma? czy jakaś nietolerancja? Wcześniej dokarmiałam NAN i nie było tego. Teraz przeszłam na Bebilon AR przeciw ulewaniu (bo mały co zje to wypluje) i taka draka z tymi kupami.
papuch+ Basia+ Jaś

4 odpowiedzi na pytanie: zielone kupki po bebilonie?

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: zielone kupki po bebilonie?

u nas były zielone i po NAN-ie i po Bebilonie. Tylko po moim z piersi były musztardowe.
Wg mnie to normalne ale jeśli się martwisz to pogadaj z pediatrą i może zrób posiew kału.

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: zielone kupki po bebilonie?

Nie widzę tych kup, więc w sumie nie powinnam się wypowiadać, ale z tego, co wiem, “świecące” kupy są objawem jakiś problemów zdrowotnych. Nie pamiętam, czy alergicznych, czy innych, ale z pewnością nie jest to nic normalnego i prawidłowego.

A jak z zapachem tych kup, normalny, czy kawaśny? Kupy nie “strzelają”?

Michaś 09.05.04

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: zielone kupki po bebilonie?

A może przejście było zbyt gwałtowne? Trzeba stopniowo zmienić rodzaj mleka. Po Bebilonie mieliśmy ładne kupki, choć z początku zdarzały się zielone. Ja uslyszałam, od ped.,że mogą być takie, jeśli mieszanka zawiera żelazo.

aniar1 Dodane ponad rok temu,

Re: zielone kupki po bebilonie?

Moj synek miał zielone kupy po NAN1 i okazało sie że wszystko jest ok Mleko jest wzbogacane w żelazo i nadmiar żelaza powoduje zielone zabarwienie kupy i brzydki zapach. Jeżeli brałaś żelazo w ciąży to spróbuj to skojarzyć 😉 Dzieci mają podobne problemy. Zielona kupa, zatwardzenia i może też być ból żołądka – mój miał z tego straszliwe kolki. Ale zielone zabarwienie z mleka wzbogacanego w żelazo to norma.

Znasz odpowiedź na pytanie: zielone kupki po bebilonie?

Dodaj komentarz

Karmienie
ulewanie!!! Bebilon przeciw ulewaniu?
dziewczyny czy stosowałyście ten bebilon? Mój Jasiek super przybiera na wadze, karmie go piersią i dokarmiam butlą bo czasem po prostu nie chce z piersi i sie wije i wrzszczy
Czytaj dalej
Karmienie
czy to że tak potwornie ulewa moze być uczuleniem?
to znowu ja - mam problem z tym ulewaniem Jaśka. Czy to że on tak ulewa (choć świetnie przybiera na wadze - 5,5 kg - 6 tydzień życia) może być
Czytaj dalej