złe sny?

Mój syne ma prawie osiem miesięcy i od jakiegoś czasu bardzo płacze w nocy ale wystarczy go wyjać z łóżeczka i przytulić i zaraz się uspokaja i dalej śpi, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Zastanawiam się czy nie ma to związku z jego przeżyciami w pierwszym miesiacu życia-spedził miesiąc w szpitalu, był operowany, potem jak miał trzy miesiące był znowu dwa tygodnie w szpitalu (oczywiście cały czas z nim byłam), czy to moze być wynik tych przeżyć jakaś trauma? czy sobie wymyślam? Ale naprawdę jest to bardzo przykre jak dziecko tak płacze przez sen. Wydaje mi sie że tak ogólnie jest dzieckiem bardzo szczęśliwym, otoczonym miłością, ja juz pracuję ale ma dwie kochające babcie co o tym myslicie?

2 odpowiedzi na pytanie: złe sny?

ankau Dodane ponad rok temu,

Re: złe sny?

A moze cos lekarz powie?

PZDR
Ania i WIktoria

mause Dodane ponad rok temu,

Re: złe sny?

Mój synek,czasami zrywał się ze snu z wielkim płaczem i zawsze trudno było go uspokoić. Pytałam o to położną środowiskową i kazała powiedzieć o tym lekarzowi, gdyby się to nasilało.
Mikołaj miał też problemy po porodzie i był rehabilitowany pól roku. Byliśmy też 3 razy razem w szpitalu.
Może sprubuj mu dawać herbatki uspokajające np. hippa. Mi doradziła pani doktor, jak Mikołaj miał problem z usypianiem, żeby przepajać go melisą.

Ela+Mikołaj (28.09.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: złe sny?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
zoltaczka+ fototerapia
Moj synek ma 6 dni i dzisiaj badalismy mu poziom bilirubiny, okazalo sie ze jest wysoka 17, czyli rosnie, bo w trzecim dniu byla 9. Dzidzius ladnie je z piersi,
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Spotkanie w przedszkolu
Witam! Na środę jest zaplanowane spotkanie rodziców w przedszkolu Agnieszki. Nigdy nie byłam na tego typu spotkaniach - to będzie mój pierwszy raz. ;) Czego powinnam się spodziewać? Rozumiem, iż spotkanie służy
Czytaj dalej